Máte strach z lásky? Jak se ho zbavit a vpustit do života někoho nového

3. 11. 2018
Máte strach z lásky? Jak se ho zbavit a vpustit do života někoho nového
Máte za sebou nevydařený vztah či nepovedené manželství, a i když na jednu stranu toužíte mít po svém boku někoho, kdo by vás miloval, bojíte se bolesti natolik, že nedáte nikomu novému prostor? Tohoto strachu je třeba se zbavit. Jak to udělat, aby se ve vašem životě zase objevila láska?

Buďte upřímná sama k sobě

Nyní je okamžik, kdy byste se měla zeptat sama sebe, proč se bojíte zamilovat. Je to proto, že vám v minulosti někdo ublížil a vy máte strach, že se znovu zamilujete do někoho, kdo udělá to samé? Znepokojuje vás, že byste si musela znovu projít stejnou bolestí? Nebo jste prostě člověk, který si od ostatních udržuje odstup a neotvírá se druhým, protože nechce působit zranitelně? Pokud se dostanete ke kořeni toho, co vám brání se zamilovat, je to dobrý začátek. Pak se vám budou snadněji překonávat překážky, které vám brání najít skutečné štěstí.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Panny, váš život je nyní jako na houpačce. S pracovním světem jste nadmíru spokojení, ale trvalý vztah je vážně ohrožen. Nejlepší bude, když nebudete na partnera tlačit a necháte…

Nejčtenější články

Doporučujeme