Máte také nějaký crazzy - či hororový zážitek?

2. 10. 2000
Překvapení posledního večera. Stalo se to během loňského silvestrovského odpoledne. Do Nového roku chybělo už jen pár hodin. Doba, kdy se většina lidí připravuje na oslavování, chystají samé dobré věci, vaří, peče, nakupují rozličné dobroty.

Máte také nějaký crazzy - či hororový zážitek?
PŘEKVAPENÍ POSLEDNÍHO VEČERA

Stalo se to během loňského silvestrovského odpoledne. Do Nového roku chybělo už jen pár hodin. Doba, kdy se většina lidí připravuje na oslavování, chystají samé dobré věci, vaří, peče, nakupují rozličné dobroty.

Ale ne každý měl důvod být veselý. V jedné rodině ten den umřel pejsek. Vlčák. Byl velmi starý a velmi milovaný. Patřil osamělým manželům, pro něž byl víc než psem, byl jejich opravdovým rodinným členem. A aby se mu hezky odpočívalo, rozhodli se jej tajně pohřbít v nedalekém lesoparku, kam s ním chodívali. Začínal večer, všichni spěchali, tak doufali, že si toho nikdo nevšimne� Pán dal psa do kufru a vydal se na smutnou pouň. Nebylo to daleko, ale s těžkým smutným zavazadlem se rozhodl jet autobusem. Nastoupil, a nějak se stalo, že byl shodou okolností vedle jiného pána s velmi podobným kufrem. Jak už tušíte, došlo k záměně.

V parku, kam pak posléze došel, však bylo plno lidí, takže se po chvíli váhání rozhodl svou tajnou akci podniknout raději příští den, kdy budou všichni vyspávat. Vrátil se proto i s kufrem domů. Manželka se zprvu zlobila, že mohl jít někam dál, že mohlo být už vše odbyto, ale pak řekla, aň pejskovi dá ještě s sebou jeho starou deku, na které lehával. Aň ho do ní pěkně zabalí�

K jejich ohromnému překvapení však v kufru našli plno voňavých řízků, naporcovanou pečenou husu, bábovku, štrůdl a pár misek různých salátů. Chudák, co asi prožil ten, který svým hladovým přátelům servíroval mrtvého vlčáka?

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Své naivitě a moc bujné fantazii se musíte smát. Naštěstí už vás to přešlo a všemu se věnujete na maximum. Pokud si chcete pořídit něco do domácnosti, tak brzděte. Radši si vyrobte…

Nejčtenější články

Doporučujeme