Máte už hodnotný dárek k Vánocům? Můžete mít dva!

10. 12. 2007
Máte už hodnotný dárek k Vánocům? Můžete mít dva!
Snad každý z nás na vlastní kůži poznal, jak je někdy těžké vybrat dárek pro své blízké, který by opravdu potěšil. Vedle kategorie drahých a krásných dárků, které mají udělat radost už při samotném pohledu, se mnohem častěji dávají takzvané užitečné dárky.

Podle chování našich zákazníků však stále více lidí zvlášť ocení, když dárek nejen potěší, ale i pomůže s problémy, které obdarovaného často trápí po celý rok a třeba na jejich řešení sám nemá prostředky.

Proč je lék Wobenzym vhodným dárkem?

Enzymy, které Wobenzym obsahuje, působí proti zánětům kdekoliv v našem těle. Urychlují vstřebávání otoků, krevních podlitin a výronů, zkracují dobu hojení a podporují úplné doléčení zánětů tak, aby nedocházelo k jejich opakování anebo nepřecházely do chronického stavu. Wobenzym tedy může pomoci i tam, kde pacient trpí více záněty současně. Protože záněty jsou součástí mnoha zdravotních obtíží, Wobenzym lze používat při léčbě širokého okruhu onemocnění. Je tedy možné říci, že je lékem pro celou rodinu. Uvítají ho zejména rodiče a prarodiče a také osoby s aktivním životním stylem, ale pomáhá i těm nejmladším.

Nejčastěji je používán při léčbě:

 • zánětů dýchacích a močových cest
 • opakovaných vaginálních mykóz
 • poporodních otoků a hematomů
 • zánětů svalů, šlach a kloubů
 • chronických ran (bércových vředů apod.)
 • zánětů kůže a žil
 • Urychluje hojení po úrazech a operacích. Podporuje oslabenou imunitu.

  Pomáhá už přes čtyřicet let Wobenzym si lidé ve světě kupují a pomáhá jim už přes čtyřicet let. U nás si ho každý rok koupí na 150 000 osob, mnohé z nich ho užívají opakovaně. Opakovaný nákup je tím nejlepším důkazem spokojenosti zákazníka s jeho účinností.

  Wobenzym - dárek, který pomáhá

  Při zakoupení Wobenzymu 800 tbl. doplněk stravy Prevenzym zdarma

  Pokud si v předvánočním období koupíte největší balení Wobenzymu 800 tbl., obdržíte jako dárek zdarma navíc doplněk stravy Prevenzym. Tato nabídka platí v lékárnách do 31.12.2007.

  Prevenzym podporuje obranyschopnost organismu Negativní vlivy vnějšího prostředí, špatná životospráva, nadměrná fyzická či psychická zátěž a časté nemoci oslabují náš organismus. Enzymy z Prevenzymu posilují enzymy v těle, které zajišťují dobrou výkonnost naší imunity. Prevenzym proto podporuje obranyschopnost dětského i dospělého organismu v boji proti zánětům a infekcím.

  Klepněte pro větší obrázek Prevenzym – dárek zdarma

  Kdy ho mají užívat děti?

 • v období zvýšeného výskytu chřipek a nachlazení
 • při dlouhodobějším pobytu v dětském kolektivu
 • při zvýšené sportovní aktivitě

  A pro dospělé navíc:

 • při zvýšené fyzické zátěži a psychickém stresu
 • pro posílení obranných mechanismů chránících před rizikem vzniku civilizačních chorob
 • pro podporu imunity, jejíž výkonnost klesá s věkem

  Více na: http://www.wobenzym.cz>www.wobenzym.cz, http://www.prevenzym.cz>www.prevenzym.cz Osobní konzultace na: 267 188 588

  Wobenzym je tradičním lékem z přírodních zdrojů k vnitřnímu užití. Pečlivě pročtěte příbalovou informaci. Při těhotenství a v průběhu kojení vždy konzultujte užívání Wobenzymu s lékařem.

 • Témata článku:   

  Komentáře

  Přečtěte si také

  Horoskopy

  Milí Raci, ještě dnes se nemusíte cítit zcela pevní v kramflecích. Jste úspěšní a ctižádostiví, to vám musí stačit. Všechno ostatní přijde samo. Myslete však na své správné chování a…

  Nejčtenější články

  Doporučujeme