Matějská pouň na sněhu

23. 2. 2001
Matějská pouň na sněhu
Milí rodičové, poznamenejte si do svých diářů, že v sobotu 24. února se otevírají brány Matějské pouti na pražském Výstavišti.

Matějská pouň na sněhu

Milí rodičové, poznamenejte si do svých diářů, že v sobotu 24. února se otevírají brány Matějské pouti na pražském Výstavišti. Matějská pouň potrvá do 16. dubna. Každé úterý až pátek je otevřena od 14 hodin, v sobotu a v neděli od 10.00 do 21.00 hodin.
I na letošní pouti bude řada zajímavých atrakcí - houpačky, kolotoče, střelnice, horská dráha, centrifugy, obří kolo a holandské atrakce pro děti i dospělé. Na své si přijdou i milovníci pouňových dobrot, ochutnat budou moci orientální cukrovinky, perníková srdce, grilovaná kuřata, klobásy. Věřme tedy, že spolu s Matějskou poutí zavítá do Prahy očekávané jaro, i když včerejší sněhová kalamita ještě brzký příchod jara nepřipomíná. Zdravotně postiženým dětem je věnován 26. březen.

autor: Dana

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Krok po kroku se snažíte o nápravu vztahu. Vypovídejte se ze svých ztrát. Pokud si o všem v klidu promluvíte, určité pochopíte, že nesete také velký díl viny. Ne-li celý. Jakmile si…

Nejčtenější články

Doporučujeme