Matthew Perry miluje články o svém sexuálním hrdinství

2. 9. 2002
Matthew Perry miluje články o svém sexuálním hrdinství
Jeden z hlavních hrdinů seriálu Přátelé Matthew Perry si podle všeho velmi rád čte ve společenských časopisech o životě slavných. Přednost však dává článkům o svých sexuálních avantýrách, nebo chcete-li "hrdinských činech".

Matthew Perry miluje články o svém sexuálním hrdinství

Klepněte pro větší obrázek Jeden z hlavních hrdinů seriálu Přátelé Matthew Perry (33) si podle všeho velmi rád čte ve společenských časopisech o životě slavných. Přednost však dává článkům o svých sexuálních avantýrách, nebo chcete-li „hrdinských činech“. Perry přiznává, že barvitá líčení jeho milostných dobrodružství mu dodávají pocit, že je opravdový Don Juan – což Perrymu není vůbec proti srstí. Naopak. Role Dona Juana mu prý na plátně i v běžném životě plně vyhovuje.

Pokud jsem četl správně, pak jsem určitě otcem dítěte Liz Hurleyové. A mimo to, mám na svém kontě devatenáct milenek, se kterými jsem se nikdy nesetkal! Byly to opravdu vyčerpávající čtyři měsíce,“ šklebí se pod vousy Matthew.

Svůj milostný život považuje slavný seriálový komik za velmi zábavný. Přesto si mnohdy říká, že mnohem zábavněji o jeho životě dokáží fabulovat novináři. „Hned bych s jejich vizí měnil. Byl by to pohádkový život,“ usmívá se Perry.

Tak například spekulace o vztahu s tenistkou Jennifer Capriatiovou pro Perryho představuje nesplnitelný závazek vůči bulváru. „Miluju čtení těch nesmyslů, které se o mém sexuální životě píší. Hlavně mi nejde do hlavy, jak stihnu oplodnit tolik žen, se kterými jsem si podal jen ruku! Teď už chápu jedenáctileté žáby, které si myslí, že otěhotní po francouzském polibku,“ vysmívá se s nadhledem Matthew světu bulvárních médií. (Plus)

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Dalo by se říci, že je pondělí šťastným dnem, protože kolem sebe rozhazujete jen tak pozitivní energii, která proudí ve vašem těle. Pracovně vynikáte ve všech směrech a kolegové se mohou…

Nejčtenější články

Doporučujeme