Maxa se do školy těšil, ale učitelem už být nechce

23. 9. 2002
Maxa se do školy těšil, ale učitelem už být nechce
Doopravdy prý studijním typem byl zpěvák Martin Maxa. "Vždycky jsem se do školy těšil a nikdy jsem s ní neměl problémy. Měl jsem rád atmosféru školy a trochu se mi po ní stýská."

Maxa se do školy těšil, ale učitelem už být nechce

Klepněte pro větší obrázek Doopravdy prý studijním typem byl zpěvák Martin Maxa. "Vždycky jsem se do školy těšil a nikdy jsem s ní neměl problémy. Měl jsem rád atmosféru školy a trochu se mi po ní stýská," přiznal se tiskové agentuře Korzo. Vzápětí se přiznal, že byl ve škole velký průšvihář.

"Vždycky se to ale odehrávalo v mezích takového hřejivého průšvihářství. Navzdory tomu, že jsem byl rošťák, mě třídní učitelka měla moc ráda," pochlubil se zpěvák.
Jak to s těmi půšvihy konkrétně vypadalo, říct nechtěl. "Napovím, že moje problémy nebyly od tématu děvčata a já moc vzdálené," pousmál se.

Do školství by se bývalý tělocvikář už vrátit nechtěl. "Soucítím se všemi učiteli v této zemi, protože jsou velmi nedocenění. Je mi jich líto, protože ocenění se jen tak nedočkají."
Zpěvák vydržel ve školství sedm let. "Možná jsem zbabělec, že jsem to tak brzy vzdal, ale o to víc držím palce všem ostatním."

zdroj: Korzo

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Na nedělní den jste se moc těšili a máte náladu na odpočinkové rodinné návštěvy. Pokud jste svobodní, můžete si naplánovat výlet s kamarády. Třeba se na něm seznámíte s objektem touhy,…

Nejčtenější články

Doporučujeme