McGregor přestal kouřit kvůli Lucasovi

17. 7. 2002
McGregor přestal kouřit kvůli Lucasovi
Skotský rodák Ewan McGregor zase jednou udělal dobrý skutek. Tentokrát se o něj zasloužil především hercův dlouholetý přítel režisér George Lucas. Právě kvůli němu totiž filmový hrdina přestal téměř ze dne a den kouřit.

McGregor přestal kouřit kvůli Lucasovi

Klepněte pro větší obrázek Skotský rodák Ewan McGregor (31) zase jednou udělal dobrý skutek. Tentokrát se o něj zasloužil především hercův dlouholetý přítel režisér George Lucas (58). Právě kvůli němu totiž filmový hrdina přestal téměř ze dne a den kouřit a navíc o několik měsíců dříve, než měl původně v úmyslu. �Naplánoval jsem si přestat kouřit ještě před začátkem natáčení třetí epizody Hvězdných válek. Po Lucasově domluvě jsem ale přestal okamžitě,� říká hvězda filmu Trainspotting.

Jak prozradil známý režisér a scénárista George Lucas, přesvědčit McGregora, aby přestal kouřit, rozhodně nebyla těžká práce. �Jednoho dne jsme si po natáčení jen tak povídali a Ewan si samozřejmě zapálil jednu ze svých pravidelných cigaret. Stačilo mu naznačit, že by kouření dříve či později mohlo začít vadit jeho kariéře. Každý imagemaker vám potvrdí, že kouření je už dávno out! Pak jsme o tom rozvedli krátkou debatu a on nakonec souhlasil, že při naší další spolupráci na třetích hvězdných válkách, který se začne natáčet za dva roky, se cigarety už netkne,� vzpomíná Lucas. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Během října jste činorodí a potřebujete více nových nápadů. Máte chuť realizovat vše tajné a důvěrné. Jděte do toho s vervou. Jen si dejte pozor na škarohlídy, kteří čekají na to, až…

Nejčtenější články

Doporučujeme