Meghan je těhotná: Miminko Prince Harryho a Meghan se narodí na jaře 2019

15. 10. 2018
Radostnou novinu ohlásil dnes ráno Kensingtonský Palác. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu čili princ Harry a Meghan Markle očekávají svého prvního potomka. Miminko by mělo přijít na svět na jaře 2019. Bude to kluk, nebo holka? A jak bude vypadat? Něco by mohla napovědět galerie Meghan a Harryho, když byli dětmi.

Těhotenství Meghan: Kdy otěhotněla?  

Přesné datum porodu prvního dítěte Prince Harryho a Meghan Markle ještě nebylo potvrzeno, spekuluje se však o konci března či začátku dubna. Těhotenství se většinou oznamuje ve třetím měsíci, to by znamenalo, že Meghan otěhotněla začátkem léta. Šťastný pár údajně informoval královskou rodinu o Meghanině těhotenství na svatbě princezny Eugenie. 

Těhotenství nyní oznámil Kensingtonský palác na svém twitterovém účtu: 

Jak bude miminko vypadat? Podívejte se do naší galerie v úvodu článku, jak vypadali princ Harry a Meghan Markle jako děti. To by mohlo mnohé napovědět.

Trpí Meghan stejnými nevolnostmi jako její švagrová vévodkyně Kate? Čtěte ZDE

Svatba Meghan a Prince Harryho byla jako z pohádky

Své „ano“ si princ Harry spolu s bývalou americkou herečkou Meghan Markle řekli v poledne 19. května 2018 v kapli sv. Jiří na anglickém zámku Windsor. Přítomna byla jak nejbližší rodina nastávajících novomanželů a jejich přátelé, tak vybraní zástupci charitativních organizací, kterým princ Harry předsedá.

První setkání prince Harryho a krásné Meghan iniciovala jejich společná přítelkyně. První rande proběhlo v červenci 2016 v Londýně a jejich známost byla královským palácem potvrzena o několik měsíců později. Žádost o ruku proběhla na podzim roku 2017 v Kensingtonském paláci, který nyní oznámil i zprávu o těhotenství šťastného páru vévodů ze Sussexu.

Zdědí první potomek vévody a vévodkyně spíš rysy královské rodiny a zrzavé vlásky prince Harryho, nebo se v něm projeví afroamerická krev rodiny Meghan Markle? Nebo to budou dvojčata, jak předpověděla senzibilka Sally Morgan? „S Meghan budou mít tři děti, mezi nimi i dvojčata. Čeká je úžasná budoucnost,“ je přesvědčená senzibilka, mezi jejíž nejznámější klienty patřila i matka princů, lady Diana.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Jste na sebe pořádné naštvaní, protože se necháte ovládnout svou negativní náladou. Rozhodně se nenechte ovládnout. Vždyť většinou berete život takový, jaký je a díváte se na něj veselýma…

Nejčtenější články

Doporučujeme