Meghan je těhotná: Miminko Prince Harryho a Meghan se narodí na jaře 2019

15. 10. 2018
Radostnou novinu ohlásil dnes ráno Kensingtonský Palác. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu čili princ Harry a Meghan Markle očekávají svého prvního potomka. Miminko by mělo přijít na svět na jaře 2019. Bude to kluk, nebo holka? A jak bude vypadat? Něco by mohla napovědět galerie Meghan a Harryho, když byli dětmi.

Těhotenství Meghan: Kdy otěhotněla?  

Přesné datum porodu prvního dítěte Prince Harryho a Meghan Markle ještě nebylo potvrzeno, spekuluje se však o konci března či začátku dubna. Těhotenství se většinou oznamuje ve třetím měsíci, to by znamenalo, že Meghan otěhotněla začátkem léta. Šťastný pár údajně informoval královskou rodinu o Meghanině těhotenství na svatbě princezny Eugenie. 

Těhotenství nyní oznámil Kensingtonský palác na svém twitterovém účtu: 

Jak bude miminko vypadat? Podívejte se do naší galerie v úvodu článku, jak vypadali princ Harry a Meghan Markle jako děti. To by mohlo mnohé napovědět.

Trpí Meghan stejnými nevolnostmi jako její švagrová vévodkyně Kate? Čtěte ZDE

Svatba Meghan a Prince Harryho byla jako z pohádky

Své „ano“ si princ Harry spolu s bývalou americkou herečkou Meghan Markle řekli v poledne 19. května 2018 v kapli sv. Jiří na anglickém zámku Windsor. Přítomna byla jak nejbližší rodina nastávajících novomanželů a jejich přátelé, tak vybraní zástupci charitativních organizací, kterým princ Harry předsedá.

První setkání prince Harryho a krásné Meghan iniciovala jejich společná přítelkyně. První rande proběhlo v červenci 2016 v Londýně a jejich známost byla královským palácem potvrzena o několik měsíců později. Žádost o ruku proběhla na podzim roku 2017 v Kensingtonském paláci, který nyní oznámil i zprávu o těhotenství šťastného páru vévodů ze Sussexu.

Zdědí první potomek vévody a vévodkyně spíš rysy královské rodiny a zrzavé vlásky prince Harryho, nebo se v něm projeví afroamerická krev rodiny Meghan Markle? Nebo to budou dvojčata, jak předpověděla senzibilka Sally Morgan? „S Meghan budou mít tři děti, mezi nimi i dvojčata. Čeká je úžasná budoucnost,“ je přesvědčená senzibilka, mezi jejíž nejznámější klienty patřila i matka princů, lady Diana.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Na konci směny vám spadne kámen ze srdce, protože se vám nebude dařit podle představ. Jde vidět, že nejste ve své kůži a od nového měsíce očekáváte především nárůst energie. Přeci jen jste…