Meghan Markle a princ Harry ukázali miminko. Detail tvářičky v článku

8. 5. 2019
Vévodkyně Meghan (37) a princ Harry (34) ukázali dnes, ve středu 8. května 2019 svého prvorozeného syna. Je více po mamince, nebo po tatínkovi?

Novopečení rodiče, vévoda a vévodkyně ze Sussexu, dnes světu představili své miminko a zároveň sdělili jeho jméno. Zatímco Kate s Williamem své děti ukázali vždy hned  v den porodu a před porodnicí, Meghan s Harrym svého synka  představili v St George's Hall v zámku Windsor až dva dny po jeho narození. Zatímco pod volnými šaty Kate vždy vypadala, jako kdyby ani pár hodin před tím nerodila, Meghan má pořád ještě těhotenské bříško. Je na ní znát únava, ale celá zářila štěstí a nadšeně si pochvalovala, že má doma „dva nejlepší chlapy na světě“.  O miminku prohlásila: „Má ten nejlepší temperament, je opravdu klidný."

Také už známe jeho jméno, malý princ se bude jmenovat: Archie Harrison Mountbatten-Windsor.

A komu je miminko podobné? „Všichni říkají, že miminka se zvládnou měnit ve dvou týdnech. Jeho pohledy se mění každý den,“ řekl Harry s tím, že zatím nedokáží říct.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Určitě už jste sami poznali, že jste favorité tohoto měsíce. Není divu, když se vám daří vše, na co sáhnete. Jste činorodí, podnikaví a bavíte všechny lidi kolem. Je úplně jedno, zda jste…

Nejčtenější články

Doporučujeme