Mel Gibson: Raději bych se ani neviděl

12. 4. 2002
Mel Gibson: Raději bych se ani neviděl
Hned dvou velkých celoživotních zálib se na stará kolena vzdala hollywoodská filmová hvězda Mel Gibson. Poté, co herec před několika málo týdny oznámil, že nadobro přestává kouřit, zanechal nyní i snowboardingu.

Mel Gibson: Raději bych se ani neviděl

Hned dvou velkých celoživotních zálib se na stará kolena vzdala hollywoodská filmová hvězda Mel Gibson (46). Poté, co herec před několika málo týdny oznámil, že nadobro přestává kouřit, zanechal nyní i snowboardingu. „Obou věcí jsem se vzdal hlavně pro zachování svého zdraví, ačkoliv se to v případě snowboardingu může zdát poněkud zavádějící,“ nechal se slyšet populární šílený Max.

„Chci sice pěstovat zdravý způsob života, ale nehodlám už konkurovat svým dospívajícím dětem. Myslím si, že snowboard je spíše pro ty mladší, než pro takové staré bardy jako jsem já. Je to sice úžasný pocit, svištět si to po svahu dolů na jedné velké lyži, ale když si představím, jaký na mě musí být pohled, tak bych se raději ani neviděl,“ usmívá se Gibson, který snowboardingu zanechal podle vlastních slov především kvůli strachu ze zranění. „Mladý člověk se po pádu jen otřepe a všechno je v pořádku. Zatímco na starém pánovi už by mohl zanechat i trvalejší následky,“ vysvětluje Mel.
Herec, který si kdysi zapálil cigaretu při každém televizním rozhovoru, je na svůj způsob života po čtyřicítce skutečně pyšný. „Snowboard jsem sice přenechal dětem, ale zahálet rozhodně nebudu! Pořád jsou tu ještě lyže, tenis, běhání a hlavně jízda na kole, kterých se nehodlám vzdát za nic na světě,“ dodal Gibson.
Mel začal se svým zdravým způsobem života zhruba před dvěma lety, kdy se mu narodilo sedmé dítě. Jelikož míní i své (zatím) poslední dítě vidět dospívat, uvědomuje si, že musí být zdravější a silnější, než jeho vrstevníci, kteří se už těší spíše na vnoučata.

zdroj: Plus

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Panny, středa vás mile nabudí a vrátí se vám ztracená chuť do práce. Už jste si mysleli, že se vám věci vymykají z rukou, ale vše jste ukočírovali. Jen partnerský vztah je trochu na…

Nejčtenější články

Doporučujeme