Melanie Griffith poskytla exklusivní rozhovor pro Dámu.cz

4. 4. 2001
Melanie Griffith poskytla exklusivní rozhovor pro Dámu.cz
Melanie Griffith se proslavila jako herečka a příležitostná modelka. V posledních letech se prosazuje také jako filmová producentka a obchodnice. Založila vlastní Internetovou společnost, která zastupuje řadu celebrit jako Cindy Crawford, Antonio Banderas, Francesco Quinn a mnohé další. Sešly jsme se, abychom si popovídaly o její kariéře i o soukromí.

Melanie Griffith poskytla exklusivní rozhovor pro Dámu.cz

Melanie Griffith se proslavila jako herečka a příležitostná modelka. V posledních letech se prosazuje také jako filmová producentka a obchodnice. Založila vlastní Internetovou společnost, která zastupuje řadu celebrit jako Cindy Crawford, Antonio Banderas, Francesco Quinn a mnohé další. Sešly jsme se, abychom si popovídaly o její kariéře i o soukromí.

Stala jste se jednou ze zakladatelek společnosti One World Networks. Zdá se, že si nepřipadáte dost vytížená se svou kariérou filmové herečky a matky - tři děti, manžel, domácí mazlíčci, filmy a teď i obchod. Prozraďte nám, kde berete energie na zvládnutí všech povinností?

Někdy se sama divím, jak to všechno zvládám. Domnívám se, že je to otázkou vyrovnanosti - vyrovnanosti a určení si priorit. Přestože je kariéra pro mne důležitá, děti a manželství zůstávají stále na prvním místě.

Před pár lety jsem překročila čtyřicítku a oslavila 25 let ve světě show businessu. Díky mým životním zkušenostem mám skvělou příležitost pomáhat lidem. Také jsem zjistila, že o mém životě koluje spousta desinformací. Tyto dva faktory mě přivedly do One World, konečně mohu informovat sama o soukromí a kariéře a vyvracet tak nejrůznější fámy. Také jsem v úzkém kontaktu se svými fanoušky, o čemž se mi před lety ani nesnilo.

Co je tak zvláštního na společnosti One World. Proč jste se rozhodla sem vstoupit?

Žiji nádherný život a jsem velmi šňastná. Takže cítím potřebu rozdělit se o své pocity a zkušenosti a zlepšit tak svět také pro ostatní lidi. S celým teamem One World se snažíme vytvářet pozitivní projekty plné zajímavostí a užitečných rad, díky kterým u nás najdete poučení a pomoc. Naší základní filozofií je dávat světu zpět vše dobré, co dává on nám. Myslím si, že pozitivní myšlení a povzbuzující slova mohou jen pomoci, nikoliv ublížit. S radostí čtu a poslouchám ohlasy čtenářů, které jsou velmi povzbuzující a zahřejí u srdce.

MelanieGriffith.com
V loňském roce jsem objevila Vaše Internetové stránky. Překvapily mě svou elegancí a srdečnou atmosférou. Měla byste vlastní stránky i bez spolupráce s Vaši firmou?

Myslím, že bych se rozhodla pro webovské stránky i kdybych nezaložila firmu zaměřenou právě na Internet. Přestože je toto prostředí pro mě poměrně nové, velmi mě baví vytvářet stránky. Svůj web www.melaniegriffith.com mám také velmi ráda. Obklopila jsem se teamem velmi kreativních lidí, kteří mi pomáhají vyjádřit, co chci. Nikdy jsem také nebyla tak blízko svých fanouškům.

Často si píšete se svými příznivci, odpovídáte na nejrůznější dotazy a také jim pomáháte a radíte. Mnoho celebrit toto nedělá.

Velmi ráda si čtu dopisy a vzkazy a odpovídám na ně. Je zajímavé, co jste řekla o slavných lidech. Vidím to kolem sebe, řada lidí si myslí, že když se stanou slavnými, již se nepotřebují zajímat o "obyčejné" lidi, co dělají, co si myslí. S diskusního fóra a on-line rozhovoru, který jsem udělala v loňském roce, jsem zjistila, že nám všem jde o stejné věci

  1. být zdraví, stát se dobrými rodiči, najít štěstí. Život je cesta, to

platí pro všechny bez rozdílu.

Váš manžel Antonio Banderas plánuje také vlastní stránky. V současnosti o něm mluvíte často sama, zvláště v té části, kde objasňujete fámy, které otisknou noviny a časopisy. Mnoho médií se hodně zajímá o Váš soukromý život. Internet Vám poskytuje dobrý způsob jak bojovat proti lžím o vašem vztahu, že?

Sláva sebou přináší jednu negativní věc a tím je až přílišný zájem o soukromý život. Zastávám názor, že i zde musí fungovat určité hranice, které nesmí nikdo překročit bez vašeho svolení. Jsem ráda, že se mé stránky staly místem, kde mohu účinně bojovat proti těm novinářům, kteří stále dychtí po senzacích za každou cenu. Slíbila jsem, že budu mluvit pravdu a tento slib dodržuji.

Otevřela jste si také vlastní butik pod názvem Božská kolekce. Co Vás k tomu vedlo?

V mém obchůdku dávám dohromady věci, které jsem si oblíbila a staly se nedílnou součástí každodenního života. Každý, kdo stoupí na můj virtuální ostrov, vidí, že často nosím korálky Goddess Beads a šaty z dílny Jane Booke. Chtěla jsem se o ně podělit i s ostatními.

Děkuji za rozhovor a přeji Vám i jménem čtenářů hodně úspěchů ve všem, co děláte.

Chcete-li se dozvědět více o Melanie, jejím životě a práci, navštivte www.melaniegriffith.com

S Melanie Griffith si povídala Simona Kerberová

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Vyrazíte-li dnes na výlet, potkáte na něm super protějšek. O takovém úlovku jste dávno snili, a tak se do něj ihned zamilujete. Rodinný život přeje šťastným okamžikům. Dopřejte si…

Nejčtenější články

Doporučujeme