Meryl Streep: Právě slaví 70 a žije už 40 let s jedním mužem! Jaký je její recept?

23. 6. 2019
Když přišla kdysi dávno na konkurz do filmu King Kong, prý o ní producent prohlásil, že je tak šeredná, že by se na plátně nemohla nikdy objevit, natož se proslavit. Jak hluboce se mýlil! Jistě, Meryl Streep nepatří k typickým krasavicím, po kterých muži šílejí, ale v každé své roli je tak přesvědčivá, že vás dokáže přesvědčit, že je vlastně i krásná. A to v sobotu 22. června oslavila sedmdesáté narozeniny!

Bývala roztleskávačka

Meryl Streep se narodila 22. června 1949 v Summitu v New Jersey, otec byl manažer farmaceutické firmy a matka reklamní umělkyně. Kromě ní vychovávali rodiče ještě dva mladší bratry. Studem rozhodně netrpěla, a i když nebyla krasavice s bujným dekoltem, byla roztleskávačkou a taky předsedkyní třídy. Zpívala a byla velmi aktivní. Její spolužačky o ní později prohlašovaly, že byla prostě dokonalá. A taky sebevědomá, i když tak se ona necítila. Jejím životním cílem bylo herectví.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Čtvrtek přinese příjemné profesní zprávy, ale naopak v lásce si moc nepolepšíte. Můžete se dočkat odmítnutí. Hlavně kvůli tomu nemalujte čerta na zeď, protože po světě běhá tolik sexy…

Nejčtenější články

Doporučujeme