Meryl Streepová nocovala v parku jako bezdomovec

21. 8. 2008
Meryl Streepová nocovala v parku jako bezdomovec
Jedna z nejlepších hereček své generace, charismatická Meryl Streepová (59) se téměř po čtyřiceti letech přiznala, že ve dvaceti letech byla tak chudá, že musela při výletu do Londýna spát v parku pod stromem, protože neměla peníze na přespání v hotelu.

"Tehdy jsem ještě byla neznámá nicka, která chtěla vidět Londýn. Přiletěla jsem bez penny v kapse a sháněla nějakou práci. Nakonec jsem v jedné zaplivané hospodě umývala nádobí, ale vyšlo mi to akorát na nějaké jídlo," vzpomíná na doby dávno minulé herečka, která tak byla nucena nocovat na zemi v nejbližším parku.

"Hotel jsem si nemohla dovolit, tak jsem spala v Green parku pod stromem, kde jsem měla úžasný výhled na luxusní hotel Ritz. Tehdy jsem si umínila, že jednou budu tak slavná, že v něm budu nocovat, jak dlouho budu chtít," přiznala Streepová, které se její odvážné přání díky jejímu talentu a odhodlání bezezbytku v průběhu let vyplnilo.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

V práci se na šéfovu nespokojenost vybodněte a dělejte si věci podle svého tempa. Nakonec sám nadřízený uzná, že jste dobří a vaše výkony se mu líbí. Na to si však počkáte do konce týdne.…

Nejčtenější články

Doporučujeme