Města podle horoskopu: Býci se budou cítit skvěle v Tokiu, Váhy v Římě

Města podle horoskopu: Býci se budou cítit skvěle v Tokiu, Váhy v Římě

Každé město dýchá jinou atmosférou, pulzující New York nikdy nespí, zato Vídeň osloví milovníky poklidného života. Kde se bude dobře cítit Ryba, kde to bude svědčit Kozorohům? Podívejte se, které město je ideální pro vaše znamení.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Paříž
Berani by určitě měli alespoň jednou vyrazit do Paříže. Tato pulzující metropole plná romantických zákoutí ideálně naplní jejich potřebu být neustále aktivní a pořádně se vyřádit. A po vzrušující noci poklidně popíjet kávu a zakusovat k tomu máslový croissant s marmeládou. I když budete chvíli jen tak sedět, neustále se bude kolem vás něco dít.

Na co mají talent jednotlivá znamení? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Tokio
Býk miluje klidná místa blízko přírody. Možná se teď ptáte, proč tedy zrovna Tokio, kde žije více než devět milionů lidí. Jenže Tokio je sice pulzující moderní město, ale zároveň je známé svými pečlivě upravenými zahradami a parky, kde můžete zapomenout na čas a jen tak sedět a přemýšlet. Japonsko je stále velmi tradiční společnost a díky tomu můžete zvolnit a cítit, že čas plyne mnohem pomaleji.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Londýn
Blíženci potřebují neustále něco tvořit a vymýšlet. Nuda není nic pro ně, naopak touží po dobrodružství. Tuto jejich potřebu skvěle naplní multikulturní Londýn, kde najdou jak tradiční konzervativní britskou monarchii, tak i hlučná indická či pákistánská předměstí plná křiklavých barů a exotických vůní. Po návštěvě galerií a muzeí není nic lepšího než vyrazit do jednoho z mnoha nočních podniků, kterých je ve městě na pět tisíc.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Madrid
Raci jsou rodinní týpci, potřebují cítit tradice a hodnoty předávané z generace na generaci. Kam jinam je poslat než do Madridu? Toto město je symbolem španělského katolicismu, v jehož kulisách dnes ale pulzuje moderní a živé město, kde se lidé po práci baví a užívají si života, ale s mírou, takže tady se budou cítit Raci bezpečně a uvolněně.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Los Angeles
Lev potřebuje být středem pozornosti, bavit se, prostě žít naplno. Kam jinam ho poslat než do Los Angeles, kde když jedna party končí, nová už začíná. Tady se může Lev dosytosti pobavit a zároveň si užít luxus tohoto města. A když si bude chtít vyrazit z kopýtka, do Las Vegas je to, co by kamenem dohodil.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Curych
Panny jsou pořádkumilovné a spořádané, kam jinam je tedy poslat než do Curychu, malebného města na břehu Curyšského jezera, kde se cení tradiční hodnoty, vládnou disciplína a pořádek a vydělávají se peníze. Curych je jedním z nejdražších měst na světě, přitom zde ale žije i řada cizinců, a tak zde tradiční hodnoty doplňuje kosmopolitní atmosféra.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vídeň
Váhy milují velkolepou krásu, luxus, pompézní architekturu a krásně upravenou zeleň. Kam jinam je poslat než do Vídně, města na Dunaji, kde lidé umí nespěchat a vychutnat si kávu s dortem či štrúdlem v jedné z mnoha kaváren. I když patří mezi nejnavštěvovanější města světa, pořád zde vedle reprezentativních budov z konce 19. století najdete poklidná místa, kde se budete cítit jak na vesnici.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10. – 22. 11.)

New York
Toto znamení je velmi ctižádostivé a synonymem úspěchu je New York. Tady zkouší své štěstí tisíce lidí, tady vzniká neustále něco nového a toto město nikdy nespí. Tento novodobý Babylon srší energií, a i když se sem Štíři vypraví jen na pár dní, nakopne je to k tomu, aby se nebáli jít za svým cílem.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Toronto
Střelci potřebují změnu a cítit, že místo, na kterém se nacházejí, tepe životem. Multikulturní Toronto plné lidí ze všech koutů světa tuto potřebu naplní vrchovatě. Každá čtvrť má jinou atmosféru a dohromady vytvářejí barevný kaleidoskop. Ačkoliv centrum je plné mrakodrapů, nebudete se tu ale cítit ztraceně.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Řím
Věčné město je pro Kozorohy ideální, protože tady lze cítit dva tisíce let starou historii. Věci tu nejsou efemérní, ale je možné věřit tomu, že vydrží nadlouho. A právě Kozoroh potřebuje před sebou dlouhou perspektivu. Řím je městem gurmánů a labužníků a tady si lze po malých i větších doušcích vychutnávat život.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Berlín
Vodnáři milují barevná a různorodá města a to přesně splňuje Berlín, který i kvůli rozdělení na východní a západní nemá jedno centrum, ale skládá se z mnoha čtvrtí, která si každá žije svým životem. Tady najdete nezávislé umělce a intelektuály popíjet kávu v sousedství tureckých čtvrtí, kde na vás dýchne kouzlo orientu.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Benátky
Ryby jsou věční romantici a zároveň jako vodní znamení milují vodu. Kam je poslat jinam než do Benátek, romantického města protkaného vodními kanály, kde si mohou pronajmout gondolu, pak se jen tak toulat křivolakými uličkami a večer si dát romantickou večeři u jednoho z mnoha kanálů.

Doporučujeme

Články odjinud