Lady Gaga se opět vrátila ke svému umění šokovat Profimedia

Lady Gaga se opět vrátila ke svému umění šokovat Profimedia

Letos byla zpěvačka tváří Met Gala  Profimedia
Na charitativní bál oblékla kostým z dílny návrháře Brandona Maxwella Profimedia
Měla na sobě několik vrstev šatů Profimedia
Lady Gaga předvedla na červeném koberci striptýz Profimedia
27
Fotogalerie

Met Gala: Podívejte se na přehlídku nejšílenějších kostýmů celebrit!

V newyorském Metropolitním muzeu se v pondělí 6. května opět konal velkolepý charitativní bál, kterého se zúčastnily ty nejslavnější celebrity v nejbláznivějších kostýmech. Kdo na červeném koberci zaujal nejvíc?

Jako již každý rok, mělo i letos Met Gala předem určené téma, podle kterého se slavné hvězdy měly obléct. Pro tento rok se róby nesly v duchu Camp: Notes on Fashion. Téma vychází z esejí autorky Susan Sontag z roku 1964, která termín „camp“ popsala jako klon k teatrálnosti skrze nápaditost a nadsázku.

Tvářemi ročníku Met Gala 2019 se proto stali zpěvačka Lady Gaga a zpěvák Harry Styles, kteří si na teatrálním projevu v módě zakládají. Patronkou letošního Met Gala pak byla tenistka Serena Williams.

Lagy Gaga opět šokovala

A jak se hvězdám kostýmy na Met Gala letos povedly? Některé byly opravdu originální. Například zpěvačka Katy Perry přišla oblečená v lustru, zpěvák a herec Jared Leto si přinesl v podpaží svoji vlastní hlavu, modelka Cara Delevingne měla ozdobu na hlavě plnou zubů a očí a Lady Gaga předvedla na červeném koberci striptýz.

Překvapivě příliš nešokovala věčná rebelka Miley Cyrus ani partnerka Bradleyho Coopera modelka Irina Shayk. Naopak nikoho nezarazilo, že nejnevkusnější kostým předvedla návrhářka Donatella Versace.

Podívejte se do naší galerie na nejzajímavější kostýmy z Met Gala!

Doporučujeme

Články odjinud