Mezinárodní den análního sexu: Jsou k němu svolnější ateistky, nebo věřící?

18. 4. 2022
Foto: iStock
Mezinárodní den análního sexu: Jsou k němu svolnější ateistky, nebo věřící? | Foto: iStock
Právě dnes, 18. dubna, má svůj mezinárodní den anální sex. Pro mnohé ženy praktika, které se vyhýbají, pro druhé zase vrchol slasti stejně jako pro muže. Kdo ho má nejraději a jak na něj, abyste se nemusela bát?

Mezinárodní den análního sexu

Ruku na srdce – tušila jste, že anální sex má svůj vlastní mezinárodní den? Autorem myšlenky založit Den análního sexu je australský stand-up komik Jim Jefferies a podle něho jde o takový protipól ke dni svatého Valentýna. Anální sex ale už dávno není doménou pouze homosexuálních párů, v posledních letech se mu oddává stále více heterosexuálních jedinců.

Přesto – na rozdíl od sexu orálního – nelze ještě tuto formu sexu považovat za mainstreamovou záležitost. Lidé jej většinou praktikují jako oživení sexu pro speciální příležitosti a nevěnují se mu pravidelně. Podle loňské zprávy amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí si už alespoň jednou během svého sexuálního života anální sex vyzkoušelo 36 % dotázaných žen a 42 % dotázaných mužů.

Jak se připravit na anální sex? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Čtvrteční kolotoč v práci zvládnete přímo skvěle. Nutno říci, že jste profesně úspěšní, dokonce i v kolektivu oblíbení. Když už se pustíte do náročného úkolu, vyniknete před ostatními…