Michael Douglas a Catherine Zeta-Jonesová se zasnoubili

6. 1. 2000
Catherine ho ve Walesu jako malá holka často sledovala v televizi v seriálu Ulice San Franciska. Dnes je tato třicetiletá žena s havraními vlasy jeho zatím posledním milostným vzplanutí.

Michael Douglas a Catherine Zeta-Jonesová se zasnoubili

Catherine ho ve Walesu jako malá holka často sledovala v televizi v seriálu Ulice San Franciska. Dnes je tato třicetiletá žena s havraními vlasy jeho zatím posledním milostným vzplanutí. Michael Douglas, který se ze své závislosti na sexu dokonce léčil, se nedávno rozvedl po dvaadvacetiletém manželství se svou ženou Diandrou. Douglas je i přes vysoké finanční vyrovnání se svou bývalou ženou ( ta získala rozvodem 64 miliónů dolarů) spokojený a nyní mu už nic nestojí v cestě k oltáři s Catherine. Podle svého mluvčího se poslední den loňského roku zasnoubili. Michael požádal Catherine o ruku ve svém domě v lyžařském středisku Aspen ve státě Colorado a ona nabídku k sňatku přijala. I když nebyl oznámen ještě oficiální termín, předpokládá se, že svatba proběhne letošního roku.

Slavný pár se seznámil v roce 1998 na filmovém festivalu ve francouzském Deauville a chodí spolu od března 1999. Michaele Douglas hrál například ve filmech Válka Roseových, Volný pád, Základní instinkt, Skandální odhalení a mnoha dalších. Catherine Zeta-Jonesová si nedávno zahrála vedle Seana Conneryho hlavní roli v akčním thrilleru Past.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Lednové období je pro vás jako stvořené a cítíte se naprosto skvěle i v druhé polovině měsíce. Máte prima pracovní zázemí, a pokud hledáte nové místo, tak se konečně rozhoupejte. I ve…

Nejčtenější články

Doporučujeme