Michael Jackson věřil, že jeho smrt si přeje hodně lidí, tvrdí jeho matka

28. 6. 2010
Michael Jackson věřil, že jeho smrt si přeje hodně lidí, tvrdí jeho matka
Michael Jackson (+50) věřil, že si jeho smrt přálo mnoho lidí. Tvrdil to své matce jen pár týdnů předtím, než odešel na věčnost.

Katherine Jacksonová (80), matka krále popu, který zemřel právě před rokem (24. 6. 2009) na akutní otravu Propofolem, promluvila o tom, že si mnoho chamtivých lidí přálo, aby přestal existovat.

"Několikrát se mi svěřil se svým pocitem, že někteří lidé chtějí, aby nebyl a byl mrtvý. Vždycky to říkal. A když už o tom sám mluvil, musel něco vědět," řekla v rozhovoru pro pořad americké televize s názvem Dateline.

"To jen nějací lakomí, zlí a zkažení lidé z nějakého důvodu nechtěli, aby tady byl. Jsou to chamtivci," dodala Jacksonová.

Sestra: Zavraždili ho!

Michaelova sestra La Toya zase tvrdí, že jejího bratra zavraždili pro peníze.
"Přesně si pamatuju na ten den, kdy jsem zjistila, že Michael už není mezi námi. Máma na mě do telefonu křičela, že je mrtvý a já se jí jen zeptala ‚Kdo to udělal?'" uvedla La Toya v rozhovoru pro program britské televize GMTV.
"Zavraždili ho. Bylo jim jasné, že pro ně má Michael mnohem větší cenu mrtvý než živý," tvrdila sestra zesnulé hvězdy.

Podle nedávné zprávy v časopisu Billboard dosáhl majetek popového zpěváka výše jedné miliardy dolarů, a to "jen" z prodejů alba i jednotlivých skladeb, downloadů, DVD a dalších prodejních artiklů k filmu This Is It.

Od smrti Michaela Jacksona se po celém světě prodalo více než 24 milionů jeho desek.


ČTĚTE TAKÉ:
Vlaďka Erbová: Mám zadek jako blázen! 

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Do dalšího pracovního období vstoupíte s dobrou náladou, ale ta vám bohužel dlouho nevydrží. Budete se potýkat s nespokojeným šéfem. Věřte, že si na vás nezasedl a má tentokrát pravdu.…

Nejčtenější články

Doporučujeme