Michaela Salačová na Miss World

28. 11. 2000
Již za pár dní začne mezinárodní soutěž Miss World 2000, kde uvidíme naší Miss České republiky Michaelu Salačovou.

Michaela Salačová na Miss World

Již za pár dní začne mezinárodní soutěž Miss World 2000, kde uvidíme naší Miss České republiky Michaelu Salačovou. Podle Michaely má největší šanci opět Miss Indie.

 

http://www.missczech.com/2000/03pic.jpg" align="left" width="227" height="318">Do kufru si zabalila patnáctery šaty od návrhářky Beaty Rajské - na finálový večer to budou šaty ze světlezeleného hedvábí celé pošité korálky a s širokou sukní - a určitě příručku anglické konverzace, i když anglicky prý nemá problém se domluvit. Finalistky jsou rozděleny do osmi skupin, ve kterých se připravují na finále. Jsou pod neustálým dozorem. Michaela je ve stejné skupině s Miss Francie Karine Meierovou, se kterou se velice spřátelila.
První úspěch zaznamenala při soutěži o nejfotogeničtější dívku světa, kterou vyhrála.


Svojí účastí na finálovém večeru Miss World podpoří Michaelu i prezident Miss České republiky pan Miloslav Zapletal. Připomeňme si, že jeho osobní účast na významné světové soutěži již přinesla štěstí Monice Žídkové (Miss Europe ´95) Aleně Šeredové (4. na Miss World ´98).

Miss ČR 2000 Michaela Salačová je z Moravských Budějovic. Je jí 18 let, výška 181 cm, váha 55kg a míry 83-59-87.

Rozhovor s Michaelou si můžete přečíst na oficiálních stránkách Miss ČR.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Nebuďte na sebe příliš tvrdí! Vždyť se vám daří ve všech směrech. Otevřete oči! Šéf v práci by se bez vás teď ani neobešel! Svěřuje vám náročné povinnosti, a proto někteří z řad kolegů…

Nejčtenější články

Doporučujeme