Mickey Rourke bude hrát gay ragbistu Garetha Thomase

21. 7. 2010
Mickey Rourke bude hrát gay ragbistu Garetha Thomase
Velšský ragbista Gareth Thomas se jako první profesionální atlet světa rozhodl, že si přestane hrát na heterosexuála. Jemu podobných je ve sportu spousta, on je ale prvním, který se nestydí přiznat, že žije s mužem.

Tzv. comming out mu ale cestu sportovní kariérou nijak neulehčil. A jeho boj s homofobií a lidskou hloupostí inspiroval herce Mickeyho Rourkeho, jenž by si Garetha rád zahrál před kamerou.

„Mickey Rourke je velký fanoušek rugby. Nedávno si přečetl o Garethovi článek a napadlo ho, že by byl skvělým námětem pro film. Mickey proto Garetha kontaktoval přes své přátele z rugby, aby mu vyjádřil zájem o jeho téma a pozval ho na show Jonathana Rosse, po níž mohli společně povečeřet.

Skutečnost, že je Mickey nadšený zfilmováním Garethova života je velmi potěšující, ačkoli zatím nebylo nic domluveno, ovšem doufáme, že na to dojde,“ uvedl Thomasův mluvčí.

Garethovi prý nevadí ani fakt, že by ho měl hrát herec o jednadvacet let starší. Sedmapadesátiletý Rourke se ale jako vrcholový sportovec osvědčil už ve snímku Wrestler.ČTĚTE TAKÉ:
Bartošová přísahá: Žádná exekuce neexistuje!!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

V polovině týdne jsou Raci nabití energií, jen z nich tryská. Po finanční stránce si polepší, zatím jen slibem, ale peníze se na kontě brzy objeví. Láska je mocná čarodějka a ovládne život…

Nejčtenější články

Doporučujeme