Mickey Rourke: Jednou jsem měl 14 žen během jediné noci

7. 3. 2010
Mickey Rourke: Jednou jsem měl 14 žen během jediné noci
O Mickeym Rourkovi se spekulovalo jako o bisexuálovi, co si rád užívá s motorkáři. On to ale odmítá a tvrdí, že je zásadně jen na ženy. Teď se navíc chvástal, že při jednom výletě do Londýna měl během jediné noci v posteli čtrnáct žen.

Podobné orgie si prý ale sedmapadesátiletý herec užíval v době, kdy ještě neznal svou čtyřiadvacetiletou přítelkyni Anastassiju Makarenkovou.

„Zapomeňte na Ashleyho Cola (nevěrného britského fotbalistu), jeho chování se nedá srovnat s filmovou hvězdou. Manželky a přítelkyně fotbalistů to mají jednoduché, měly by si zkusit život s hollywoodským ďáblem. Jednou jsem byl na víkend v Británii a během jediné noci měl čtrnáct žen. Britští fotbalisté na nás nemají, když jde o ženy. Pokud byste vy, manželky a přítelkyně fotbalistů, věděly, co je to hollywoodská hvězda, měly byste pocit, že žijete s koťátkem,“ chvástal se Mickey.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Je pravda, že se vám v zaměstnání moc dařilo, ale přesto se těšíte domů za rodinou. Vždyť máte tolik plánů a představ, jak strávit víkend. Na pracovišti se vám však nelíbí atmosféra.…

Nejčtenější články

Doporučujeme