MIG 21 - POP POP POP

28. 10. 2004
MIG 21 - POP POP POP
Po úspěšných albech Snadné je žít (2001) a Udělalo se nám jasno (2002) s hity jako jsou písně Snadné je žít, Slepic pírka, Nocí půjdu sám, Tančím či Malotraktorem, přichází pražská skupina MIG 21 v čele s frontmanem Jiřím Macháčkem se svým třetím počinem.

Album Pop Pop Pop je odzbrojující sondou do současné populární hudby s "migovským" nadhledem k danému tématu. V již osvědčeném tandemu - hudba: Tomáš Polák, text: Jiří Macháček vzniklo dvanáct písní mj. žalm nad ztrátou iluzí Jaromíre, indiánská hříčka Ho-Ka-He, originální anglický retrosong Here Comes The Gun či jarně laděné Vlajky vlají. Jako bonus pak byly na album přidány videoklipy Malotraktorem, Nocí půjdu sám, Vlajky vlají a speciální remix písně Tančím, který vznikl v anglické produkci Richarda Jamese (remixoval např. Faithless).

MIG 21 Jiří Macháček (zpěv), Tomáš Polák (kytara), Pavel Hrdlička (trumpeta, klávesy), Tomáš Kurfürst (basa) a Jan Hladík (bicí).

Písně: Loading Track Here Comes The Gun Vlajky vlají Pop Pop Pop Tvá hvězda září Dívky ó dívky Sviť sviť světlomete Hodiny Japí Jaromíre Ho-Ka-He Na světě rád Tančím (remix)

videoklipy: Vlajky vlají, Nocí půjdu sám, Malotraktorem

Ukázky s CD si můžete přehrát na webu www.mig21.cz nebo přímo na: http://www.universal.cz/extranet/mp3/49126/track2.mp3 http://www.universal.cz/extranet/mp3/49126/track3.mp3 http://www.universal.cz/extranet/mp3/49126/track4.mp3 http://www.universal.cz/extranet/mp3/49126/track5.mp3

Soutěž o 3 CD POP POP POP

Soutěž je uzavřena. Vyhrává: RENDA, Svice18, Radulka.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

V první polovině pracovního týdne mírně nestíháte, ale zatím se nejedná o nic hrozného a podezřelého. Kolegové s vámi rádi spolupracují, protože se tak trochu vezou. Přeci nemůžete za to,…

Nejčtenější články

Doporučujeme