Komentáře k článku zpět na článek

Iva 16. 6. 2018 | 08:03

Chtela jsem se zeptat mam kamaradku,ktera ma neustale migreny I behem tydne nekolik,chtela bych ji pomoc a ptam se zda neni na vine ze kamaradka nema zadnou fyzickou praci jen to ze chodi na prochazky a doma taky ne jelikoz bydli v garsonce dekuji za odpoved

ivanuska76 7. 10. 2011 | 11:51

I já mívám migrény , kdy zvracím a hlavu bych strčila neraději do svěráku ,, fuj.. to bych se v tu chvíli nejradši neviděla ..

Christmas 3. 10. 2011 | 12:18

My máme migrénu v rodině, trpěl jí dědeček, moje matka a po nich to mám já. Poprvé jsem ji měla v 27 letech, a potom měsíc co měsíc tři dny, Camilla81 to popisuje výstižně, já bych ještě k průvodním příznakům přidala citlivost na zvuky a dokonalou zpitomělost. Pomáhají mi až triptany, nic jiného mi nikdy nepomohlo, ač jsem zkoušela v součinnosti s neuroložkou všecko možné. Žaludek mi uklidňuje čokoláda. Spánek je to nejlepší (ale zkuste spát v práci, že jo :)).

momou 3. 10. 2011 | 10:07

Camilla81: Mám to stejně, i když někdy to začíná jen jako bolest hlavy, ale pak ... Mým spouštěčem je bohužel počasí. Těhotenství (děti mám tři) bylo super, měla jsem migrénu jen 3x a to ještě slabou. Bohužel se mi pak migréna vrátila ještě horší - intenzivnější. Ale jsou na tom lidi mnohem hůř.

Camilla81 1. 10. 2011 | 19:53

znám to... začne to bolestí oka, pak části hlavy za okem, začne mi vadit světlo, jakýkoliv zvuk, občas se zvedne žaludek. Rozostřuje se zrak. Mým spouštěčem je ostré světlo (zářivka, lampy v obchodech, nebo i slunce, sluneční brýle nosím i v zimě). Pomůže mi jen medikament a tvrdý spánek. Bohužel te%d v těhotenství jen ten spánek.

Přečtěte si také

Horoskopy

Závěr směny bude bez komplikací stejně jako celý pracovní proces. U kolegů jste oblíbení a nadřízený si…

Nejčtenější články

Doporučujeme