Mikuláš v Ulici: Nešťastná Skyler, strach o Adama i mikulášská nadílka

5. 12. 2022
Obyvatele Ulice dnes čeká návštěva Mikuláše, čerta a anděla. Kdo se tentokrát bude skrývat pod maskami? Skyler se trápí, protože nic nejde podle jejích představ. V co doufala? A co řeší Blanka poté, co se dozvěděla o vztahu Adama s Jarkou? Toto všechno se stane tento týden v Ulici!

Mikuláš v Ulici

Mikuláš je pokaždé velkou událostí hlavně pro děti, které se těší na nadílku, ale zároveň mají i trochu nahnáno kvůli čertovi, jenž si ta největší zlobidla prý bere s sebou do pekla. Čert, který se letos objeví v Ulici, bude mít co dělat, aby ustál obrovské překvapení. V hospodě se totiž sejdou hned dva Mikuláši najednou, což uvítá především oddíl malých všetečných drozdů. Kluci si tohle překvapení opravdu užijí, zato anděl s čertem budou jen koukat, co se to mezi Mikuláši děje a jak si rozumí – a to nejen v hospodě před dětmi, ale zejména později v soukromí… Kdo se bude letos skrývat pod maskami Mikulášů, čerta a anděla? A jak se mikulášská nadílka tentokrát vyvine? Kdo a při čem milé Mikuláše přistihne?

Čemu propadl Filip Čapka z Ulice? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Ať už se pustíte do jakékoliv činnosti, vždy budete optimisticky naladění. Díky tomu navodíte příjemnou atmosféru na pracovišti a kolegové vás za to budou na rukou nosit. Nikdo se nebude…