Mikulášský bazar

3. 12. 2009
Mikulášský bazar
K Adventu neodmyslitelně patří vánoční trhy a nejrůznější dobročinné bazary, na kterých snadno pořídíte spoustu originálních dárků. Jeden takový proběhne v Pražské křižovatce a nabídne nejen dárečky, ale také hudbu a známé tváře.

Mikulášský charitativní bazar se letos uskuteční v sobotu 5. prosince 2009 mezi 12. a 18.00 hodinou v Pražské křižovatce v pražské Zlaté ulici. V průběhu odpoledne se můžete těšit na hudební vystoupení, zpívání koled nebo slavné osobnosti, které projekt na místě podpoří. Pro děti je od 16. hodiny připravena bohatá Mikulášská nadílka.

Bazar patří mezi ty dobročinné a proto jen podporují známé osobnosti, které se ho také zúčastní. Potkat se zde můžete s Václavem Havlem a jeho manželkou Dagmar, Janem Potměšilem, Kateřinou Hrachovcovou, Alešem Cibulkou a dalšími osobnostmi. V roli moderátorky se představí herečka Eva Holubová.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Poslouchejte hlasy svého těla a dopřejte si odpočinek při oblíbených činnostech. Jakmile si začnete nosit stres z práce domů, nastanou vám krušné chvilky. Proč si kazit náladu okolnostmi,…