Komentáře k článku zpět na článek

Dasa52 13. 5. 2017 | 01:19

Mata69: no přesně. tohle jsou metody, z kterých je mi na blití. nechápu, proč si někteří lidé myslí, že mohou druhým diktovat, jak mají žít. mně kdyby matka řekla, že se ke mně můj partner nehodí, tak jí pošlu do řiti a pár týdnů s ní nepromluvím, aby měla čas přemýšlet.

Mata69 10. 5. 2017 | 08:45

Čtu to zde a koukám tedy...tchyně jak ze špatného románu, která krade uslintané dudlíky, aby si dala provést test DNA. Jen pro své "info" jestli má být hodná babička nebo ne...Fuj.

mambule 8. 5. 2017 | 17:27

Elynor: vzal by si ženu s dítětem, anebo by se ta jeho v případě maléru priznala, že má dítě s jiným: pravda a lež, chápete ten rozdíl? A také račte konečně pochopit, že neradím paní ověřovat otcovství, nýbrž babičkovství prostě info pro ni, co je na tom tak těžkého pochopit? I když radím - neradím. Sama bych to v případě snachy rozhoďnožky udělala, kdyby se tedy vyskytlo dítě. Tady zatím ani není. Jednoduše jsem tohle napsala proto, že jinak bych nedělala nic. ----- Jinak vy máte kouzelný dar podsouvat ostatním něco, co nenapsali

j66 8. 5. 2017 | 12:46

Elynor: Pokud žena podstrčí kukačku, tak je to podvod a křiváctví. Jsem přesvědčená, že takový životní postoj se ve výchově dítěte projeví. Pro mne nepřijatelné. ...................................Konkrétně k článku, pokud syn bude mít kukačku rád, je to jeho věc ale nemůže k tomu nutit nikoho jiného.

Elynor 8. 5. 2017 | 12:13

A co teda v případě, že by si syn vzal ženu už s dítětem? Tam je jaksi už ta jistota, že tohle vnouče není pokrevní, aniž by se musel krást dudlík. Takže co - je to cizí dítě, pro syna de facto kukačka. Tudíž se mu nebudeme jako prarodiče věnovat, a dáme mu to náležitě sežrat, že je cizí a ne naše, a dáme si pozor, aby náhodou nedostalo něco z našeho? Není to hloupé? Vždyť to dítě nemůže za svoje rodiče. Ono si nemohlo vybrat, komu se narodí a koho chce nebo nechce za rodiče a prarodiče. Jestliže cizí dítě syn přijme za svoje, tak to je výhradně na něm. Nikdo jiný nemá právo do toho kecat. A už vůbec bych nechtěla být tím, kdo bude odhalovat nepříjemné pravdy a tvářit se jako jediný spravedlivý na širém světě. Ano, jestliže ten syn sám pojme pochybnost, nechá si ověřit otcovství, a následně pošle ženu i s dítětem k šípku, je to v pořádku, ale není v pořádku, když to za něj učiní někdo třetí. A už vůbec ne tajně. Dobře, jestli se dámě něco nelíbí, může říct otevřeně, co a proč. Pochopitelně bez níže zmíněného fackování, to je hodně přes čáru. Ale krást dudlík? Kde to jsme?

j66 8. 5. 2017 | 11:54

Vzhledem k tomu jak tady v proběhlých diskusích aspoň polovina žen schvalovala podstrčení kukačky v případě nevěry, tak bych taky chtěla vědět, jestli vnouče není cizí.

Elynor 8. 5. 2017 | 08:03

mambule: tak já myslela, že vám jde především o spravedlnost. Aby kukaččí vnouče bylo veřejně uznáno za cizí a následně nedostalo ani pětník, a ještě byste mohla říkat "já jsem vám to říkala"

mambule 8. 5. 2017 | 05:26

Elynor: co furt máte s tím soudem, proč by měla chodit k soudu? Ještě jednou a pomalu: kdybych měla důvod mít podezření, že moje vnouče ve skutečnosti není moje, zjistila bych si jak je to doopravdy. A podle toho bych se zařídila - nejen co se týče majetku, ale i třeba mého času tomu děcku věnovaného. Majetek se dá jak píšete rozfofrovat, převést ještě za života na jiného potomka nebo na jiné příbuzné, možností je víc.

mambule 8. 5. 2017 | 05:26

Elynor: co furt máte s tím soudem, proč by měla chodit k soudu? Ještě jednou a pomalu: kdybych měla důvod mít podezření, že moje vnouče ve skutečnosti není moje, zjistila bych si jak je to doopravdy. A podle toho bych se zařídila - nejen co se týče majetku, ale i třeba mého času tomu děcku věnovaného. Majetek se dá jak píšete rozfofrovat, převést ještě za života na jiného potomka nebo na jiné příbuzné, možností je víc.

Elynor 7. 5. 2017 | 23:27

No a co se týká dědění, mně by to jedno bylo, až tady nebudu, tak už to stejně nebudu vědět, co kdo s majetkem udělá. Ostatně kdybych měla pocit, že by nepřišel do správných rukou, můžu si ho prošustrovat sama, to je příjemnější, než se užírat, že ho prošustruje nehodná snacha.

Elynor 7. 5. 2017 | 23:25

mambule: no dobře, možná by nějaké pracoviště přijalo i oslintaný dudlík jako ten nestandardní vzorek. Příbuznost se dá určit i podle vzorku od prarodičů, ale už to není tak průkazné a jisté. Navíc u oslintaného dudlíku snadno mohlo dojít ke kontaminaci jinou DNA. A jestliže by dáma nešla k soudu se svými zjištěními, tak na co ta komedie? Opatření ohledně svého majetku přece může udělat i bez toho.

mambule 7. 5. 2017 | 22:18

Elynor: co se týče analýzy DNA, jsem od fochu takže vím, že oslintaný dudlík by stačil. Příbuznost se dá pochopitelně určit i u prarodičů (ba i u mnohem vzdálenějších příbuzných). A informace by byla jen pro paní, ne pro soud - zbytečnost. A řeč byla o jejím majetku, ne o majetku syna. Ale třeba je jí taky jedno, kdo po ní bude dědit - mně by to jedno nebylo.

Elynor 7. 5. 2017 | 11:49
Elynor 7. 5. 2017 | 11:47

To je taková naivní představa. Jednak nestačí oslintaný dudlík, pracoviště, která provádějí testy DNA, na to mají svoje sady, a přesný postup na odebrání vzorků. Dají se použít například i nehty a vlasy, ale to je už nestandardní postup, a tedy i dražší a méně přesný. Druhak je potřeba mít vzorky dva - dítě a otec. Jinak by těžko něco zjistili. Kromě toho vzorky se zpracovávají pouze se souhlasem osoby, které vzorek patří. Anonymní testování se sice dá udělat taky, ale nejde to pak použít jako důkaz při soudním sporu. Na to se musí udělat nový test, kde vzorky odebere soudní znalec. No a nakonec radit se s právníkem o převodu jakého majetku? Majetku syna? Pokud je syn dospělý a svéprávný, tak do jeho majetku nikomu nic není. Tím tuplem, kdyby již byl ženatý a jednalo se o majetek tvořící společné jmění manželů. Do toho paní Milada nemůže nijak šťourat, maximálně by mohla toho syna vydědit, aby teda ta potvora snacha nemohla časem přijít ještě k dalšímu majetku, ale ani to není zrovna jednoduché zařídit.

lebahu 7. 5. 2017 | 11:27

Toko fakt? Tajně krást oslintaný dudlík a zkoumat DNA?
To je silnější kafe, než když si opilá skorosnacha sedne někomu na klín.

mambule 6. 5. 2017 | 06:35

S tím nic nenaděláte. Jediné, co bych podnikla v případě takové snachy poletuchy by po eventuelním narození dítěte byl diskrétní test DNA - zda je to skutečně moje vnouče (stačí šlohnout oslintaný dudlík). Kdyby to byla kukačka, tak se poradit s právníkem ohledně převodu majetku...

lebahu 4. 5. 2017 | 18:11

Zebruška: Taky mám podobnou tetu a strýčka... a světe div se, už jsou spolu přes 40 let. Oběma jim to asi vyhovuje.

Zebruška 4. 5. 2017 | 18:03

Já mám pocit, jako by někdo popisoval historii v mé rodině - přesně stejně to totiž měl kdysi můj strýc. Vzal si slečnu, která jakoby té z článku z oka vypadla. Celá rodina viděla, že ho podvádí, kde může, celý dny vysedává na baru a balí chlapy, i na rodinných sešlostech sváděla všechny chlapy z rodiny, strýc ovšem se v ní taky viděl, všechno jen pro ni, ona byla jeho roztomilá kočička, on ji živil se vším všudy atd. Hádejte, jak to dopadlo. Nakonec si ona nabrnkla někoho bohatšího, kdo jí mohl dopřát ještě víc, strejdovi utekla a ještě to tenkrát provedla tak "šikovně", že strýcovi ukradla, co mohla - utekla, když on byl na nějaké služebce, ona vybílila účet, sebrala z domu, co šlo odvézt... Strejdu to tenkrát úplně položilo, ale měla ho fakt tak omotanýho kolem prstu, že ji ještě omlouval, že to ona ne, to ten její nový, ona je hodná a něco takovýho by mu neudělala atd. No ale taky neviděl, když mu kdekdo říkal, jaká je. Zkrátka láska je slepá, tak to je.

Mata69 4. 5. 2017 | 17:11

V těchto případech se opravdu nedá dělat nic jiného, než přihlížet jak si nabije ústa. Čím víc budou proti slečně celá rodina brojit (že je opravdu nevhodná pro něj), tím víc si jí on bude bránit. No a ten rodinný přítel, co má chudák rozvrácenou rodinu, co ho s tou poběhlicí nachytali...ten je v tom chuděra naprosto nevinně, chudáček, de facto ho násilnila asi.

Elynor 4. 5. 2017 | 17:06

"...zabedněného syna" - "to naše trdlo" - inu, milá paní Milado, jestli jste syna vychovávala tímto způsobem, tak se není co divit, že má sebevědomí na nule a slečna, která ho šikovně obdivuje a zvedá mu ušlápnuté sebevědomí, ho dokáže utáhnout na vařené nudli. Ale to není její chyba, že se v ní vidí víc než ve vás... a kde je otec toho mládence? V článku je cosi o příteli, ale o otci toho syna ani slovo. Jestlipak není pes zakopán už tam... Kde měl chlapec vzít nějaký mužský vzor a poučení do života? Asi neměl... tak teď nezbývá než ho nechat získat zkušenost.

lebahu 4. 5. 2017 | 17:01
farah.farah 4. 5. 2017 | 16:47

Kdo chce kam, pomozme mu tam..............co na ní on vidí nechápu, asi s ním umí výborně cvičit a manipulovat, tak že skáče jak ona píská, no každý si musí nabrat své zkušenosti, tohle mu nikdo nevymluví na to že tohle asi nebude ta pravá pro zakládání rodiny si bude muset přijít sám......se obávám že tohle je přesně ten případ kdy jakékoli vysvětlování a poukazování akrát povede k tomu že se jí bude ještě víc zastávat a bude mít pocit že ho rodiče nechápou a nepodporují.....Ten kluv v podstatě nemá žádnou sebeúctu, bude tolerovat doslova cokoliv jen aby s ní byl.

Armana 4. 5. 2017 | 11:21

Servítky stranou, klidně ji všichni řekněte že se chová nevhodně, že ji v rodině nechcete. A klidně před synem, ať má možnost se k tomu vyjádřit. Vždyť ona může synovi zkazit i kariéru, pak bude bez velkých příjmů a slečna odejde za bohatším.
Osobně, pokud by ve společnosti sedala na klín jimým mužům a syn by nereagoval, já bych jí vrazila takovou facku, že by druhou chytla o zeď. A určitě by se jí nikdo nezastal, snad jen ten zaslepený syn, ale to je fuk.

Rambíša 4. 5. 2017 | 09:26

Jen ať si ji synek vezme,do roka a do dne se ukáže: on se stále ulakomuje na líbivý ksicht a triky v posteli,ale to je pro manželský život málo.Nakonec to špatně dopadne,akorát ho ona při rozvodu oškube,dítě možná bude kukaččí mládě,atd.Hlavně se mi nelíbí,že děvenka nic nedělá,nepracuje,jen se válí a pak má roupy.Přeci jen kdysi mus povinné práce měl něco do sebe.

Přečtěte si také

Horoskopy

Rybičky, občas se jen těžko smiřujete s tím, že vás nemá někdo rád. Pokud jste se nedávno rozešli s…

Nejčtenější články

Doporučujeme