Milenky a lásky Ladislava Štaidla: Jitka Zelenková, Dara Rolins i Iveta Bartošová

2. 2. 2021
Ladislav Štaidl byl známý nejen jako úspěšný skladatel, textař a zpěvák, ale také jako věrný parťák Karla Gotta. Co se týče věrnosti u žen, tam měl Štaidl pověst milovníka a obdivovatele ženské krásy a život po boku jedné ženy mu byl cizí. Které hvězdy si našly cestu k jeho srdci či do jeho ložnice?

Nevěrný i milenkám

Ladislav Štaidl nedokázal být věrný ani svým milenkám, natož svojí manželce. Ženatý byl pouze jednou, a to s podnikatelkou a právničkou Annou, s níž mu i přes jeho zálety manželství vydrželo dlouhých třicet let.

Jednou z žen jeho života byla mimo jiné zpěvačka Jitka Zelenková, která se o jejich vztahu vyjádřila jako o lásce z filmu. A to i přesto, že v té době už byl Štaidl ženatý a měl řadu dalších milenek, s nimiž se Zelenková znala a na toto téma s nimi vtipkovala. Navzdory všemu jim vztah vydržel dlouhých jedenáct let.

Mezi jeho další milenky patří i zpěvačka Dara Rolins. Dara byla v té době ještě nezletilá, přesto to se skladatelem táhla poměrně dlouho. Nakonec si však nemohli přijít na jméno, když se Štaidl otevřeně chlubil jejich románkem. Dara se zase cítila dotčená, že pro svoji dávnou lásku se stala jen pouhým zářezem na seznamu milenek.

K rozvodu ho přiměla až o dvacet let mladší Iveta Bartošová. Jejich bouřlivý a vášnivý vztah trval třináct let a vzešel z něho syn Artur, o kterého ovšem Štaidl ze začátku vůbec nestál. Bartošová si však prosadila svou. V té době už zpěvačka trpěla psychickými problémy, a když byly malému Arturovi tři roky, od Štaidla odešla.

Dlouhý seznam milenek se definitivně uzavřel v neděli 31. ledna 2021, kdy Ladislav Štaidl po boji s rakovinou a koronavirem zemřel.

Chcete vědět víc o slavných milenkách Ladislava Štaidla? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Raci, život kolem vás plyne pohodovým tempem a opravdu si nemůžete na nic stěžovat. Do nového měsíce šetřete síly, jen tak zůstanete na profesním vrcholu. Tvořte, sportujte, relaxujte…