Milionářka Jandová: "Nenechám za sebe platit!"

7. 5. 2009
Milionářka Jandová: "Nenechám za sebe platit!"
Zuzana Jandová (21), úřadující MISS ČR 2008, získala za titul prémii jeden milión korun. Peníze nejenže neutratila, ale prý je úspěšně rozmnožuje.

"Najala jsem si finančního poradce a peníze jsem investovala. S výnosem jsem spokojená, víc vám ale opravdu neřeknu," svěřila Korzu Jandová. Žádaná modelka o sobě tvrdí, že si peněz dovede vážit a zbytečně je nerozhazuje.

A za co nejvíce půvabná misska utrácí? "Za dárky pro své přátele. Víte, mám obrovskou radost, když někoho mohu obdarovat, a ten někdo má pak velkou radost. Těší mě to daleko více, než když si něco koupím pro sebe," říká.

"Mám čtyřletou sestřičku, která je momentálně ve věku, kdy chce být princeznou, takže nedávno jsem jí koupila nějaké ozdůbky, korálky a takové věci. Byla nesmírně šťastná a mě to moc potěšilo," upřesňuje Jandová. I pozvánky do společnosti se jí teď jen hrnou. Pokud ale nejde o pracovní záležitosti, je prý Zuzana neoblomná.

"Nabídky od nejrůznějších mužů na skleničku i různé dárečky se snažím ignorovat a téměř zásadně je nepřijímám. Rozhodně za sebe nenechám neznámé lidi platit, to není v žádném případě moje parketa," ujišťuje Zuzana Jandová.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Potkáte sympatického a hovorného člověka, který vás zahltí nejen informacemi, ale taky žádostmi o pomoc. Nedejte na to, jak se tváří a jak vypadá, myslete hlavou. Vaše subjektivní pocity…

Nejčtenější články