Milovaly je Rachel z Přátel i Carrie ze Sexu ve městě: Tube šaty jsou zpět!

27. 7. 2022
O tom, že móda 90. let je zpět v plném nasazení, už nemůže být pochyb. Outfity, u kterých jsme se modlily, aby už nikdy nespatřily světlo světa, jsou teď v ulicích běžně k vidění. Devadesátky však měly i některé světlé momenty, mezi něž patří například tube šaty. Jak vypadají a kde je seženete?

Jestli byla osobnost či seriálová postava, na které šlo v 90. letech obdivovat neotřelé, extravagantní a zároveň elegantní modely, byla to Carrie Bradshaw ze seriálu Sex ve městě. I ona si ale občas potřebovala odpočinout od módních výstřelků a obléct něco minimalistického a zároveň sexy. A právě k tomu jí posloužily tube šaty. Pokud jste snad Sex ve městě nikdy nesledovala a jste spíš tým sitcomu Přátelé, mohla jste je vidět na odbornici přes módu Rachel Green.

Tube šaty jsou jednoduše řečeno šaty bez ramínek, které kopírují vaši postavu. Jsou naprosto jednoduché, a přesto zatraceně sexy a do horkého letního počasí jako dělané. Tento střih však upotřebíte i v zimě, stačí jen zvolit honosnější materiál a můžete v tube róbě vyrazit třeba na ples.

Jak se za 100 let měnily šaty?

Není ale nutné zaměřit se jen na šaty, obzvlášť pokud jste spíš kalhotový typ. V takovém případě můžete zvolit buď overal bez ramínek, nebo ke kalhotám či kraťasům natáhnout tube top. Chcete-li pozornost odvést k dolní polovině těla, sáhněte po tube sukni. Další možností, která nabízí největší variabilitu, je pak kombinace tube topu a tube sukně.

Lámat si hlavu s doplňky nemusíte ani v chladnějším počasí. Tube střihy skvěle fungují s džínovou bundou, křivákem i sakem a obout se můžete podle příležitosti do žabek, sandálků na podpatku i bez, tenisek, šněrovacích bot či lodiček.

Inspiraci najdete v naší galerii v úvodu článku!


Nejoblíbenější dámské šaty

Esmara dámské maxi šaty vzorovaná Esmara dámské maxi šaty vzorovaná
nabízí 1 obchod za ceny od 199 Kč
Porovnat ceny
Esmara dámské šaty tmavě modrá Esmara dámské šaty tmavě modrá
nabízí 1 obchod za ceny od 249 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbené šaty


Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Pro všechny členy rodiny jste velkou oporou a dokážete jim dobře poradit. Ať už se vám svěří s jakýmikoliv nesnázemi, tak je klidně vyslechnete, a především je nesoudíte. Milí Raci,…

Nejčtenější články

Doporučujeme