Milování v londýnském výtahu trvá přesně 45 sekund!

25. 3. 2002
Milování v londýnském výtahu trvá přesně 45 sekund!
Pracovníci britského obchodního Lloyd centra zjistili, že někteří jejich kolegové, ale i zahraniční turisté, holdují zvláštnímu koníčku: milování v průhledných rychlovýtazích, umístěných na povrchu mrakodrapu! Mnozí výstředníci kvůli tomuto jistě nevšednímu a vzrušujícímu zážitku přijíždějí do Londýna až z druhého břehu Atlantiku!

Milování v londýnském výtahu trvá přesně 45 sekund!

LONDÝN (Plus) - Pracovníci britského obchodního Lloyd centra zjistili, že někteří jejich kolegové, ale i zahraniční turisté, holdují zvláštnímu koníčku: milování v průhledných rychlovýtazích, umístěných na povrchu mrakodrapu! Mnozí výstředníci kvůli tomuto jistě nevšednímu a vzrušujícímu zážitku přijíždějí do Londýna až z druhého břehu Atlantiku!

Lloyd centrum, obdoba newyorského Světového obchodního centra, má celkem čtyři rychlovýtahy. Milenci zneužívají skutečnosti, že všechny čtyři výtahy jsou rychlostní, takže zjistit, co se tam ve skutečnosti odehrává, je mimořádně náročné.
Je pravdou, že rychlost výtahů přináší milovníkům sexu také jisté nepohodlí. Jde o to, že cesta z přízemí do nejvyššího patra budovy trvá přesně pětačtyřicet vteřin. Zdá se však, že v tom překážku doposud nespatřovali.
Aň už zafungovala závist či nepřejícnost, sexy jezdci mají nyní namále. Když se pověsti o výtahových orgiích donesly k vedení Centra, první reakce ředitelství byla velmi nedůvěřivá. Každopádně se podstatně zpřísnila bezpečnostní opatření a ostraha uvažuje o vylepení varovného plakátu – Milování v našich výtazích je zakázáno pod pokutou pět tisíc liber.

zdroj: Plus

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Neuvážené jednání blízkého člověka vás docela naštve, ale neberte si to nijak osobně. Věci se dějí, voda plyne. Spíš se soustřeďte na to, co je třeba změnit ve vašem životě. Nastal čas…

Nejčtenější články