Milujete při sexu svazování? V těchto polohách si ho užijete vy i váš partner

3. 11. 2021
Milujete při sexu svazování? V těchto polohách si ho užijete vy i váš partner
Svazování při sexu neboli bondage může být příjemným zpestřením postelových hrátek, pokud s ním oba partneři souhlasí. Chcete-li vyzkoušet, jaké to je, být zcela pod vlivem partnera, nebo naopak chcete ovládat vy jeho, v těchto polohách si to nejvíc vychutnáte!

Kde sehnat rekvizity?

Pro pomůcky na svazování nemusíte chodit daleko, takže pokud na vás přijdou choutky zkusit něco nového a nebyla jste zrovna na nákupech v sexshopu, nevadí. I vaše domácnost může nabídnout věci, které se budou hodit. Na svazování je ideální například šátek nebo kravata, naopak se vyhněte provazům, o které si můžete spálit kůži. Chcete-li přece jen profesionální pomůcky, vyhledejte obchod s erotickými pomůckami, ať už internetový nebo kamenný. Zde seženete všechny možné typy pout: klasická policejní, kožená, na ruce i na nohy. Pokud přece jen máte strach z bolesti, zaměřte se na ta vypolstrovaná nebo s kožešinou, která vám zaručí větší pohodlí a zabrání odřeninám.

Jak si vybrat BDSM hračky? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Finále září bude příjemné a rozhodně nečekejte žádné problémy. Nyní jde všechno jako na drátku i kvůli tomu, že si konečně věříte. Nadřízený je z vás nadšený, kolegové si vám nedovolí…