Milujete rychlovky? V těchto polohách si je vždycky užijete!

Milujete rychlovky? V těchto polohách si je vždycky užijete!

Vášeň a touha jsou někdy silnější než rozum a potřeba sexu může být tak nezvladatelná, že se prostě se svým partnerem musíte pomilovat "tady a teď". Někdy je rychlovka skvělá věc, jindy se spíš kvůli nepohodlí modlíte, aby už to bylo za vámi. V jakých polohách si užijete každý rychlý sex?

Ohnutý proutek

Tahle poloha je dobrá i tam, kde není moc prostoru. Stačí zůstat stát, ohnout se, opřít se buď o kolena, nebo o nízkou opěru. Partner bude stát za vámi a zezadu do vás pronikne.

Pokračování 2 / 6

Baletka

Jako byste tančili! Stoupněte si proti sobě, vy zvedněte jednu nohu a pevně ji otočte kolem partnerovy zadnice nebo stehna, podle toho, jak jste vysoká. Možná si budete muset stoupnout na špičku, abyste byla ve správné výšce a mohla přirážet na partnerův penis. Pokud je to pro vás náročné, může vám partner pomoci a trochu vás přizvedávat.

Pokračování 3 / 6

Klaňte se královně

Tohle se vám bude líbit. V podstatě je to poloha pro orální sex. Sedněte si na židli, lavičku, stůl, kuchyňskou linku, kdekoli se to právě hodí a roztáhněte doširoka nohy. Váš partner už potom udělá, co je potřeba.

Jak být se sexem spokojená?

Pokračování 4 / 6

Výtah do nebe

Jakmile si vy užijete svou chvilku slávy, nezapomeňte mu to oplatit. Klekněte si před ním na kolena, vezměte do úst jeho mužnou pýchu a rty ho laskejte nejdříve pomalu, potom zrychlujte. Nezapomínejte občas navázat oční kontakt.

Pokračování 5 / 6

Křeslo slasti

V téhle poloze si to můžete užít taky kdekoli, pokud je to samozřejmě legální a nenarušujete při tom mravní výchovu mladistvých. Posaďte ho na židli, křeslo, sedalo v autě, opět záleží na situaci. Rozevřete mu nohy a sedněte si k němu zády na klín tak, že vaše nohy jsou uvnitř mezi jeho. Opřete se o jeho kolena a pohyby nahoru dolů kontrolujte hloubku průniku.

Pokračování 6 / 6

Šéfkuchař

Je to poloha, kdy vy sedíte na zvýšeném místě, jako je třeba kuchyňská linka, ale samozřejmě to může být třeba i barová židlička nebo pračka. Zkrátka musíte být tak akorát vysoko, abyste nohama mohla obejmout partnera stojícího proti vám čelem a ten byl přesně v té výšce, kde by do vás mohl jednoduše vnikat, zatímco sedíte úplně na kraji.

Doporučujeme

Články odjinud