Miluji suši a syrové ryby, šokovala jídelníčkem Chantal Poullainová

30. 4. 2010
Miluji suši a syrové ryby, šokovala jídelníčkem Chantal Poullainová
Herečka Chantal Poullain (53) se jako velká milovnice suši zúčastnila minulý týden otevírání nové restaurace Susharna v centru Prahy. Spolu s dalšími celebritami zde ochutnala největší japonské delikatesy.

"Pocházím z Marseille a odtud mám velmi dobré zkušenosti s rybami," svěřila se herečka s tím, že úplně nejraději jí prý syrové ryby.

"Ty doslova miluji. Když nejsou zrovna k mání, ráda si zajdu právě na suši," říká.

V rámci otevírání nové restaurace si zájemci mohli vyzkoušet, jak se různé odrůdy suši připravují. Využily toho například zpěvačka Marta Jandová či herečka Markéta Hrubešová, které si dokonce daly závod, kdo nejrychleji suši zabalí. Chantal se ale nezúčastnila.

"Ráda se na podobné věci podívám, ale soutěžit, to není nic pro mě. Takhle ochutnávání, to mi jde," prozradila se smíchem.

Loni v listopadu byla herečka hospitalizována v nemocnici a její blízcí na ni prozradili, že trpí vážnou chorobou. Sama Chantal se k tomu ale nechce nijak vyjadřovat.

"Nechci k tomu nic říkat. Nebudu to ani potvrzovat ani vyvracet. O mě už se toho tolik napsalo…" uzavřela herečka debatu.

ČTĚTE TAKÉ:
Gisele Bündchen: Je mi jedno, že budu nosit po dětech prsa u pasu!


Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

V pátek vám dojte trpělivost a řeknete nadřízenému, co si o jeho hloupých poznámkách myslíte. Je vám jedno, zda vás vyhodí. Pověděli jste mu svůj názor. Nebojte se, všechno dobře dopadne.…

Nejčtenější články

Doporučujeme