Komentáře k článku zpět na článek

Elynor 31. 5. 2015 | 09:43

Obecně pokud chce mít žena více milenců, tak je dobré, aby aspoň někteří z nich věděli o existenci těch druhých a ideálně aby se i znali a měli shodný náhled na věc, to ušetří mnohé starosti. Dlouhodobé utajování na dvou či více frontách skýtá moc příležitostí k tomu, aby se něco náhodně provalilo. Navíc když se pánové znají, mohou se lépe doplňovat a vzájemně spolupracovat, což dotyčné bude ku prospěchu. Ovšem je pravda, že to dá práci - najít takové muže a udržovat rovnováhu mezi vztahy. Ale bez práce není žádný vztah, ani ten manželský ne, dokonce bych řekla, že s třemi milenci je méně starostí než s jedním manželem

Elynor 31. 5. 2015 | 09:33

Není důvod si vybírat. Ten druhý mládenec je možná příjemným zpestřením, ale nic víc. Rozhodně by jí nabídku k sňatku neučinil. Takže pokud chce slečna pod čepec, může si ho nechat jako občasného milence. Ovšem předpokládá to, že to logisticky zvládne a nebude jí to zasahovat do manželství. Jestli se bojí, že to nezvládne, tak by toho měla nechat, nebo ani na tu svatbu nedojde. No a kdyby se ještě vdávat nechtěla, tak je to jedno, může takhle pokračovat dál, ale s rizikem, že jí ten skoro manžel začne nakonec připadat tak nudný, že už ho nebude chtít a bude si naivně myslet, že se provdá za kytaristu... a to jsme zase na začátku, neb ten jistě na to ani nepomyslel

Mata69 30. 5. 2015 | 13:50

kočina: vidím to velice podobně. S kytaristou to není žádný vztah, to je takové občasné povyražení - obávám se, že když s ním bude začít chtít plánovat budoucnost - vycouve z toho.
Holka je blázen...né že se neumí rozhodnout. Ale na to jednou přijde...

kočina 30. 5. 2015 | 07:42

Autorka se nemůže rozhodnout, se kterým z nich...., ale pokud jí to ještě nedošlo, tak ona se nemá o čem rozhodovat. Pro Tomáše je to žůžo dobrodrůžo. Pětkrát, šestkrát do roka přijede do Prahy, užije si a hupky dupky kam? O to se děvčica nezajímá? Pro takového sympatického kytaristu jistě nebude jediná na světě, takže se asi někde skrývá další partnerka anebo taky partnerek víc. Jenže je s ním skvělej sex. O to úžasnější, že není každej den.Osobně bych slečně doporučila, aby Mirkovu nabídku k sňatku odmítla a řekla Tomášovi, že s ním chce žít. Pravděpodobně bude do týdne ke svému překvapení single. Pokud s Mirkem zůstane, stejně bude mít pocit, že jí něco uteklo a nebude šťastná ani ona ani on. Když si nabije čumák a něco si odžije, jak píše Rambíša, možná konečně pochopí, co vlastně chce.

Rambíša 29. 5. 2015 | 12:14

Připadá mi,že se slečna ještě nevybouřila,měla jen 2 partnery,nemá moc co porovnávat.S jedním je to už zvyk,s druhým asi jen špás.Možná by měla najít toho třetího ....No a klidně si může hodit korunou,ono se ukáže!Kdo sedí na dvou židlích,nakonec nesedí nikde.

Přečtěte si také

Horoskopy

Na finále tohoto pracovního týdne jste se moc těšili, protože se vám povedlo zbavit se smůly a posunout…

Nejčtenější články

Doporučujeme