Mimibazar už můžete mít i v telefonu. Stáhněte si aplikaci a prodávejte kdekoliv

13. 9. 2018
S malými dětmi člověk neustále něco nakupuje nebo prodává. Sednout si večer k počítači už je ale kolikrát úmorné. Teď díky nové aplikaci Mimibazaru můžete vše snadno pořešit cestou na pískoviště nebo do práce.

Znáte Mimibazar, ale vadí vám, že ho můžete pohodlně používat jen na počítači? To už neplatí! Vyvinuli jsme pro vás mobilní aplikaci, která vám nákupy podstatně usnadní.

Aplikaci Mimibazar pro operační systém Android si můžete rovnou Z TOHOTO ODKAZU stáhnout do svého mobilu a začít nakupovat, prodávat nebo vyměňovat nejen vybavení pro děti. Aplikace je zadarmo.

S aplikací Mimibazar můžete nabízet jak použité, tak i nové zboží všeho druhu. Vaše nepotřebné věci se mohou hodit někomu jinému. Nabídky lze vyhledávat z konkrétní oblasti. Na detailech a předání zboží se domluvíte pohodlně přímo v aplikaci.

Jednoduše a rychle si vytvoříte účet se svým e-mailem, facebookovým nebo google účtem a můžete začít prodávat, nakupovat, poptávat nebo třeba vyměňovat v jakékoliv lokalitě. Inzerát založíte během chvíle přímo v aplikaci. Nabídka použitého zboží je zcela zdarma. Pokud chcete, aby byla vaše nabídka více vidět, můžete si zaplatit členství na Mimibazaru, ale není to podmínkou.

Výhodou je přehledné vyhledávání v inzerátech. Díky podrobnému filtrování hledáte vždy pouze ve zboží, které vás aktuálně zajímá a které si můžete jednoduše a rychle předat.

O nabídkách se můžete s prodejci a nakupujícími domlouvat jednoduše přímo v aplikaci v centru zpráv. Díky notifikacím vám neunikne žádná nepřečtená zpráva. Vyjednávání se tak celkově urychlí.

Aplikaci najdete v obchodě Google Play ZDE, můžete si ji rovnou stáhnout a používat. Napište nám, jak se vám líbí, na maminka@cncenter.cz

 

 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Jste citlivé povahy a trpíte emocionálními výkyvy. Momentálně se však přes své smutky přenesete a jdete si za svým cílem, dokonce pomůžete i svým nejistým kolegům. To je vlastně nejvíce,…

Nejčtenější články

Doporučujeme