Angela Lansbury Profimedia

Angela Lansbury | Profimedia

Fran Drescher Profimedia
Judy Garland Profimedia
Liza Minelli Profimedia
Carrie Fisher Profimedia
7
Fotogalerie

Minnelli, Drescher, Garland: Slavné ženy, které si vzaly gaye

V Hollywoodu jsou dvě až tři manželství v životě herců a hereček celkem běžná věc. Tak proč si nezkusit i takové, kde má partner odlišnou sexuální orientaci? Hned několik slavných hvězd mělo za manžela gaye a pozor, tento „trend“ se nevyhnul ani českému rybníčku!

Angela Lansbury

Pamatujete si spisovatelku a amatérskou detektivku v sukních Jessicu Fletcher ze seriálu To je vražda, napsala? Tak právě její představitelka Angela Lansbury má za sebou sňatek s homosexuálem. Svého vyvoleného pětatřicetiletého Richarda Cromwella si brala v devatenácti letech a už po roce se rozvedli. Herečka tehdy uvedla, že byla moc mladá na to, aby rozeznala manželovu sexuální orientaci.

Pokračování 2 / 7

Fran Drescher

Kdo by neznal Fran Drescher aneb bláznivou chůvu Fine s nezaměnitelným hlasem, která se několik sezón v seriálu Chůva k pohledání snažila uhnat svého zaměstnavatele Maxwella Sheffielda? Herečka to neměla ve svém životě jednoduché, krom jiného si prožila i znásilnění. Později se vdala za Petera Marka Jacobsona, se kterým prožila dlouhých dvacet let. Když dva roky po rozvodu přiznal, že je homosexuál, prožila další šok, za pomoci odborníků ale bývalí manželé svoje vztahy urovnali a dodnes spolu občas spolupracují.

Pokračování 3 / 7

Judy Garland

Judy Garland šlápla do stejné vody hned dvakrát, poprvé s manželem Vincentem Minnellim. Že je vám to jméno povědomé? Ano, zplodili spolu totiž dceru, později slavnou herečku Lizu Minnelli. Judy Garland se pak ještě několikrát vdala a ještě jednou se jí podařilo vybrat si gaye. Tentokrát šlo o herce Marka Herrona.

Pokračování 4 / 7

Liza Minnelli

Jak se říká, jaká matka, taková dcera. Liza Minnelli opakovala chybu svojí matky a i ona se jednou vdala za homosexuála. Byl jím tanečník Peter Allen, a jak Liza později přiznala, byla prý poslední z širokého okolí, komu došlo, že její manžel dává přednost mužům. Peter později zemřel na AIDS. Možná právě to způsobilo Liziny celoživotní problémy s alkoholem.

Pokračování 5 / 7

Carrie Fisher

Pamatujete si ještě krásnou princeznu Leiu ze sci-fi filmu Hvězdné války? Po její představitelce Carrie Fisher svého času šílely tisíce mužů po celém světě, ona si ale vzala gaye. Byl jím Bryan Lourd, s nímž má Carrie dceru. Bryan nakonec herečku opustil kvůli muži a ona se ze svých pocitů vyznala v knize, kterou vydala.

Pokračování 6 / 7

Pavla Tomicová

Sňatek s gayi uzavřely i některé české známé tváře. Jednou z nich byla například herečka Pavla Tomicová, hvězda seriálu Ulice. Zjištění, že je její manžel gay, pro ni byl šok, stejně tak ale i pro jejího muže. Dlouho totiž svoji orientaci popíral a trvalo mu, než přijal sám sebe. S Pavlou Tomicovou ho ale dodnes pojí přátelství.

Pokračování 7 / 7

Hana Zagorová

Zpěvačka Hana Zagorová byla šest let vdaná za baletního mistra Vlastimila Harapese. Ten kolem svojí orientace dodnes lehce mlží a říká, že je to každého věc. Dlouho se uvádělo, že se rozvedli kvůli zpěvaččině pracovní vytíženosti, důvod ale mohl možná být už tehdy jiný. Zajímavé je, že Zagorová je již dlouhá léta šťastně vdaná za o deset let mladšího operního pěvce Štefana Margitu, u něhož se o sexuální orientaci také spekuluje.

Doporučujeme

Články odjinud