MIRKA (41): Manžela mi přihrála sama jeho exmanželka

2. 8. 2018
MIRKA (41): Manžela mi přihrála sama jeho exmanželka
Říká se, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. Jenže ani to neplatí stoprocentně. A tak i některá setkání po letech můžou být nakonec intenzivnější než napoprvé, jak zjistila Mirka.

Říká se, že svět je malý. A nezbývá než souhlasit. Své známé můžete klidně potkat i na druhém konci světa nebo se tam dovědět zásadní informaci, která vás může posunout k téměř zapomenutému štěstí. U mě to začalo takhle…

Jela jsem na dovolenou se skupinkou přátel do Egypta. Samozřejmě jsme trávili hodiny na pláži a chodili si pro drinky k baru. Když jsem jednou dopila svoje mojito, zvedla jsem se a šla si pro další. A při čekání na nový koktejl jsem si nechtěně vyslechla rozhovor dvou žen. Neměla jsem v úmyslu sondovat, ale znáte to, někteří vás do konverzace vtáhnou, aniž byste měla na výběr.

O čem se bavily? O tom, že si lepá blondýna našla na dovolené milence. A že je její manžel hodný, ale prý taky ukrutně nudný. No, jak jsem tak dámy poslouchala, říkala jsem si, že ten chlap musí být asi světec. Ovšem jeho drahá polovička svatá tedy rozhodně nebyla…

Celá věc pro mě skončila návratem na lehátko. Namistrované potvory jsem nechala daleko za sebou, a to i v hlavě, a dál jsem si užívala pohodu mezi svými. Ta záletná blondýnka ale strhla moji pozornost pak nečekaně ještě jednou.

To když jsem si při návratu na pražské letiště všimla, kdo na ni v příletové hale čeká. Byl to Milan – moje první láska! „No to snad ne,“ projelo mi hlavou. „Tak on má takovouhle čůzu!“ Neviděla jsem ho asi dvacet let, ale moc se nezměnil. Jen zkrátil vlasy, přibyly mu vrásky, ale vypadal dobře. Jen mi bylo líto, že natrefil na takovou potvoru.

I on mě zmerčil a překvapivě mu na tváři vyskočil ruměnec, když jsem ho šla pozdravit a prohodit s ním pár vět. Díval se na mě se zvláštní naléhavostí. A když jsem ho chtěla letmo políbit na rozloučenou, vsunul mi nenápadně do zadní kapsy džínů vizitku. Jeho manželka si mě po celou tu dobu ostře měřila.

Když jsem jela domů, pořád jsem o Milanovi musela přemýšlet. Vrtalo mi hlavou, proč jsem se s ním vlastně kdysi rozešla. A najednou jsem ucítila nutkání mu napsat. Ještě ten večer jsem to udělala.

Jeho reakce byla tak vřelá a přátelská, že jsme se nějak spontánně dohodli, že zajdeme na pivo. A když už jsme seděli u třetího, začali jsme se svěřovat. On věděl, že mu žena zahýbá, já nikoho neměla. No, nebudu zastírat: Se zvyšující se hladinkou nám odpadaly zábrany. Zbytek té noci jsme pak promilovali v mém bytě. Byla to nádhera…

Nějakou dobu jsme se scházeli tajně a já to moc neřešila, bylo mi s ním krásně. Nechtěla jsem ho do ničeho tlačit. Jenže on mi jednoho dne řekl, že se rozvádí. Měla jsem co dělat, abych nezačala jásat. Bylo mi jasné, že teď už budeme spolu.

Konečně jsem mohla sklepnout podobiznu náruživé blondýny (tedy jeho manželky) někam do ztracena. A tak se taky stalo. O rok později už jsme byli svoji. Vlastně nám Milanova záletná exmanželka přihrála štěstí do cesty.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Na první pohled jde vidět, že máte s drahou polovičkou jiné myšlenky a trávíte více času každý po svém. Ono to zase tak nevadí. Aspoň si od sebe odpočinete a budete se věnovat dětem,…

Nejčtenější články

Doporučujeme