Komentáře k článku zpět na článek

Anonymizovaný 6. 5. 2018 | 10:28
helza 21. 9. 2017 | 20:03

No, stane se. Ne každý je svatej a my nebyly v jejích botách. Možná nešlo pouze o absenci vášně, možná šlo o absenci sexu vůbec. Možná chtěla manželství zachovat a tak ji napadlo, že když stále rostoucí hlad po tom, co jí muž nedává, nasytí, nebude na něj tlačit, když z ní nebude tapotřeba blízkosti vyzařovat (což muži cítí), pocítí touhu on a jejich sexuální život se vrátí - četla asi přeci jenom Plzáka. Tak se rozhodla pořídit si zajdu, neb tohle přeci byl dle ní parner jen na sex, co jiného by dělal se "starou" ženskou . A ono se to zvrtlo. Měla si možná raději pořídit Robertka, nebo Gigola, mohla se poradit s s Elynor a ta by ji vzala na springr-párty, ono po bitvě je každý generálem. Je mi vás Mirko líto, nicméně - všechno se obvykle děje tak, jak nakonec má. Jenom už tomu nechejte volný průchod, naučte se žít nezávisle a sama, to je pro každou ženu skvělé a důležité i pro dobrý vztah, bývalého muže do ničeho netlačte a ono se to nějak vyvrbí. Třeba o něj přestanete mít zájem, možná se vrátí, možná potkáte někoho jiného, možná vám bude samotné fajn.

farah.farah 21. 9. 2017 | 11:24

no nevím, mně připadá že paní žioje trošku v iluzi.....s manželem se o tom mluvit snažila v době kdy byla nespokojená a on jí vždy odbyl s tím že přehání a nevyslechl jí a nyní si maluje že kdyby s ním o tom mluvila, že by to bylo jinak...............mno.......tak co tedy zkoušela s ním mluvit nebo ne?
Totéž je dost možná ohledně toho že ho chce zpět, je to skutečně reálné je to láska a nebo je to jen upnutí se k nějaké představě jak by se měli spolu hezky?

niki.6 20. 9. 2017 | 12:42
Mata69 20. 9. 2017 | 12:31

A co si jako myslí? Že manžel bude urvanej, že chce zpátky, když ji před pár lety bylo úplně jedno (doslova - vůbec si toho nevšímala), jak mu ubližuje? Já se mu nedivím, teď by ji byl dobrej, když ji mladej pustil k vodě. Je vidět, čím přemýšlela (respektive vůbec nepřemýšlela ) , když ji "nedocházelo", že mladej bude chtít rodinu, že nemají vůbec nic společného. Hlavně, že byla urvaná, že ji nosí kytky. Musí si zařídit život bez bývalého manžela a moc by ji prospělo, kdyby myšlenku na to, že se dají zase dohromady, opustila.

mambule 20. 9. 2017 | 06:12

Další, co nečetla Plzáka! Dle staré Plzákovy školy jsou manželství a romantická láska úplně rozdílné věci, které spolu vydrží pohromadě jen několik málo let. Ideální stav nastává, když se romantická láska v manželství změní v kamarádství. Což se v Mirčině případě stalo, ale ona to zahodila.

patrikchrz 19. 9. 2017 | 17:30

Připomíná mi to ten vtípek o obchoďáku s posledním prázdným patrem pro ženy, protože pro ty není nikdy nic dost dobré.
Některé chyby zkrátka napravit nejdou a paní Mirka si svého bývalého manžela zpátky nezaslouží.

Přečtěte si také

Horoskopy

V rodině vládne skvělá nálada a všechny kolem inspirujete. Konečně jste dokázali mnohé a jste na sebe…