Miss České republiky 2001

22. 3. 2001
Miss České republiky 2001
Všechna krajská kola soutěže o nejkrásnější dívku Miss České republiky 2001 jsou již uzavřena a nyní nastává okamžik, kdy i vy můžete hlasovat a něco vyhrát.

Miss České republiky 2001

Všechna krajská kola soutěže o nejkrásnější dívku Miss České republiky 2001 jsou již uzavřena a nyní nastává okamžik, kdy i vy můžete hlasovat a něco vyhrát. V letošním roce lze hlasovat nejen prostřednictvím telefonu, ale i po internetu. 

Miss internet České republiky 2001
Hlasovat můžete na stránce Miss Internet. Finalistka, která obdrží nejvíce hlasů, získává vedlejší cenu, která bude vyhlášena během finálového večera 7.4.2001 - "Miss ČR - internet". 
Vyberte tu finalistku, která podle vás vyhraje. Pokud se trefíte, můžete vyhrát řadu zajímavých cen.

Miss sympatie 2001
Stejně jako v běžných časopisech je na této stránce uveřejněn seznam 18 finalistek a u každé je telefonní číslo. Pokud na vybrané číslo zavoláte, jste automaticky zařazeni do losování o automobil Toyota Yaris. Ťplně stejný získá i vítězka Miss sympatie. 

Další soutěže.
V rámci prezentačního dne Miss ČR 2001 soutěžilo 18 finalistek v disciplínách: MISS ROLLER SKATING, MISS BOWLING, MISS BILLIARD, MISS a MISTR SPORT a MISS TALENT.

Finále Miss České republiky 2001 proběhne tentokrát v Boby centru Brno 7.4.2001. Kontakty na předprodej vstupenek naleznete na stránkách Miss. Vše vysílá TV Nova od 20 hod. Z 18 finalistek odborná porota postupně vybere 12, 6 a nakonec 3 nejlepší získají tituly Miss ČR 2001.

Vítězky získají atraktivní ceny a možnosti:

  1. bezplatný pronájem zařízených bytů v Praze na 3, 2 a 1 rok od společnosti ARDO
  2. 2 automobily Toyota-Yaris od Autocentra Duba
  3. roční zaručené kontrakty na 1,000.000,- Kč od agentury Miss Models
  4. zahraniční zájezdy a další hodnotné ceny v celkové hodnotě 1,250.000,- Kč., včetně

účasti na nejvýznamnějších soutěžích Miss (Miss World, Miss Universe, Miss Europe, Miss International)

Po vyhlášení výsledků proběhne tradiční Korunovační ples Miss ČR 2001. Toho se  zúčastní všechny finalistky, účinkující, reklamní a mediální partneři, významné osobnosti a další. V průběhu plesu bude vydražena korunka Miss ČR 2001 a výtěžek bude poukázán na charitativní účely.

autor: Michal

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Občas jste nevypočitatelní, a proto se držíte zpátky. Máte pocit, že se něco chystá, protože o vaše názory a rady není takový velký zájem. Některé věci byste si měli nechat pro sebe a…

Nejčtenější články

Doporučujeme