Miss Deaf World 2011: Neslyšící dívky dokázaly, že se ve všem vyrovnají slyšícím Miss!

12. 7. 2011
Miss Deaf World 2011: Neslyšící dívky dokázaly, že se ve všem vyrovnají slyšícím Miss!
Finálový večer Miss Deaf 2011 proběhl v pátek 8. 7. 2011 v Top Hotelu Praha. Absolutní vítězkou Miss Deaf World 2011 se stala dívka z Itálie Ilaria Galbusera., která získala i titul Miss Sympatie.

I. vicemiss se stala Ruska Elena Korchagina .a II. Vicemiss dívka z Indonesie Dian Inggrawati Soebangil. Z titulu Miss Deaf Europe se radovala Běloruska Natallia Rabava.

Celým večerem provázela Eva Decastelo a Petr Vojnar. Během finále zasedli do VIP poroty moderátorka Michaela Ochotská, Česká Miss 2010 Jitka Válková, Mirek Cipra, rosnička Jana Adámková, zpěvačka Heidi Janků, fotbalista Roman Červenka s přítelkyní Veronikou Machovou, stylista a vizážista Kája Pavlíček, herečka Jana Sováková a další.

Překvapením večera bylo hudební vystoupení České Miss Jitky Válkové a Sámera Issy. Texty písní, které zpestřily program, byly převedeny do znakového jazyka.

Finalistky se divákům nejprve představili ve třpytících se šatech. Neslyšící dívky dokázaly, že se ve všem vyrovnají slyšícím Miss. Diváci mohli shlédnout volné disciplíny, promenádu v plavkách a závěrečné defilé ve večerních šatech.

Během večera vystoupil neslyšící tanečník DALO a kouzelník Jakub Kroulík. O bezchybný vzhled soutěžících se postarali kadeřníci z Hair in Fashion a vizážisté ze Sephory.

Foto: Macciani


POJĎTE NAKUPOVAT DO BUTIKU NA DÁMA.CZ!

ČTĚTE TAKÉ: Hubnutí podle Megan Fox: Jím jen syrovou stravu!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Dneska si rozhodně přispěte, ranní vstávání vám beztak nedělá dobře. Dopolední lenošení propojte povídání s dětmi a partnerem. Vůbec do ničeho se nenuťte, jen byste si zkazili den. Na…