Miss Lutovská rodila

29. 6. 2010
Miss Lutovská rodila
Česká miss 2009 Iveta Lutovská má pro strach uděláno. Nedávno se vydala do Keni, aby tam v rámci humanitární mise ADRA pomáhala ve zdravotnickém zařízení.

"Bylo to docela dobrodružné," vzpomíná Iveta Lutovská. "Hned první den jsem zažila porod, který měl hodně dramatický průběh. Rodička nám omdlela a dítě nedýchalo. Nakonec to ale dobře dopadlo," líčí zážitky.

Vedle práce ale stihla i cestovat a hlavně fotit. "Nejraději mám asi fotku domorodých dětí, protože se na ní smějí a je to veselé," říká.

Z fotografií sestavila vlastní fotoknihu, kterou chce přihlásit do soutěže o nejhezčí cewe fotoknihu, u jejíhož startu společně se svou missí nástupkyní Jitkou Válkovou asistovala.

Na dotaz, jestli neplánuje třeba i fotoknihu s nějakými odvážnějšími fotkami odpovídá tajemně: "Něco zajímavého chystám, ale co, to neprozradím."

ČTĚTE TAKÉ:
Kubišová je pod pantoflem!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Zůstanete u svého původního plánu a po včerejším pracovním víkendovém dni se vydáte do přírody za zábavou. Myslíte na sportování i kulturní vyžití. Hlavně to ani s tím moc nepřehánějte, ať…

Nejčtenější články

Doporučujeme