Miss Lutovská rodila

29. 6. 2010
Miss Lutovská rodila
Česká miss 2009 Iveta Lutovská má pro strach uděláno. Nedávno se vydala do Keni, aby tam v rámci humanitární mise ADRA pomáhala ve zdravotnickém zařízení.

"Bylo to docela dobrodružné," vzpomíná Iveta Lutovská. "Hned první den jsem zažila porod, který měl hodně dramatický průběh. Rodička nám omdlela a dítě nedýchalo. Nakonec to ale dobře dopadlo," líčí zážitky.

Vedle práce ale stihla i cestovat a hlavně fotit. "Nejraději mám asi fotku domorodých dětí, protože se na ní smějí a je to veselé," říká.

Z fotografií sestavila vlastní fotoknihu, kterou chce přihlásit do soutěže o nejhezčí cewe fotoknihu, u jejíhož startu společně se svou missí nástupkyní Jitkou Válkovou asistovala.

Na dotaz, jestli neplánuje třeba i fotoknihu s nějakými odvážnějšími fotkami odpovídá tajemně: "Něco zajímavého chystám, ale co, to neprozradím."

ČTĚTE TAKÉ:
Kubišová je pod pantoflem!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Vypadá to, že si sobotního klidu moc neužijete. Budete třeba, abyste si zkrátili spánek, což vám bude proti mysli. Nakonec však oceníte všechno, co se dnes stane. Existuje reálná možnost,…

Nejčtenější články