Miss squash 2000

29. 11. 2000
Jak dopadla soutěž Miss squash 2000?

Miss squash 2000

V sobotu 25.11. proběhlo v Národním domě na Smíchově finále soutěže Miss squash 2000. Tím vyvrcholila celorepubliková soutěž pro dívky od 16 do 28 let s mezinárodní účastí. Soutěž vyhlásila redakce časopisu Squash & Ricochet & Badminton.


Předsedkyně poroty Petra Faltýnová, které můžete již nyní posílat dotazy.

Finále se účastnilo 10 dívek, kterou hodnotila porota pod vedením Petry Faltýnové ( modelka, 2.vicemiss ČR z roku 1998), která se stala patronkou soutěže. V porotě usedly další známé osobnosti jako Roman Šebrle - držitel stříbrné medaile z OH v Sydney v desetiboji, Rudolf Kraj -držitel stříbrné medaile z OH v Sydney v boxu, Sardar Ali Khan - profesionální trenér hrající 37 let squash, 20 let trénuje, vedl centra po celé Evropě, člen nejznámějšího squashového rodu ve světě, Michal Bursa - 7násobný mistr superbicků, 3násobný mezinárodní mistr, Antonín Kasper - jediný český účastník Grand Prix MS v ploché dráze, několikanásobný mistr ČR, Helena Kohoutová ( majitelka módních salonů Magic Helena), herec Martin Zounar a další.

Finálovým večerem provázel moderátor Vladimír Hron, známý především z televizního pořadu Šance. Ten soutěž oživil o vystoupení několika hudebních interpretů ve vlastním podání ( slyšeli jsme tak Karla Gotta, Andrease Bocelliho, Michala Davida..).


V. Hron předvádí Karla Gotta.

Soutěžní disciplíny, které děvčata absolvovala, byly rozhovor s moderátorem, promenáda ve fitness oblečení LITEX a promenáda v nejnovější podzimní kolekci salonu MAGIC HELENA.


Promenáda v Litexu


Podzimní kolekce od Magic Helena.

MISS SQUASH 2000 se stala finalistka Vendula Oulehlová. V průběhu soutěže byla vyhlášena vedlejší soutěž MISS SQUASH WEB a MISS Sympatie. Ocenění získala Michaela Kozlová a zároveň se stala 1. VICEMISS SQUASH 2000. Třetí místo obsadila a tedy 2.VICEMISS SQUASH 2000 se stala slovenská soutěžící Aneta Paprnáková.


Přehlídka Magic Helena. V popředí stojí 2 vicemiss Aneta Paprnáková.

Vítězkám blahopřejeme. Rozhovor s MISS SQUASH 2000 přineseme na našich stránkách přibližně za 14 dní, až se Vendula Oulehová vrátí z dovolené.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

První březnový týden jste začali skvěle a ten poslední skončíte exkluzivně. Sice se můžete dostat do křížku s nadřízeným, ale nebojte se, ze všeho se dostanete rychle ven. Projevíte svůj…

Nejčtenější články

Doporučujeme