Missky odhalovaly tajemství plastické chirurgie

17. 5. 2010
Missky odhalovaly tajemství plastické chirurgie
Plastická chirurgie zažívá v posledních letech nebývale dynamický rozvoj. Každý rok přináší spousty novinek, díky nimž mohou odborní lékaři nabídnout svým klientům širokou řadu zákroků, které zmírňují estetické dopady stárnutí či odstraňují nejrůznější kosmetické defekty a nedostatky.

Rostoucí nabídka v oblasti plastické a estetické chirurgie však přináší také jeden drobný problém. Většina laiků bez lékařského vzdělání se v zákrocích plastické chirurgie přestává orientovat. Právě jim může pomoci unikátní kniha o plastické chirurgii, která v těchto dnech přichází na český trh.

Klepněte pro větší obrázek

Populárně naučná publikace „Estetická chirurgie a ostatní výkony estetické medicíny“ je určena široké veřejnosti a jejím cílem je poskytnout nejzákladnější informace o oboru estetické medicíny. Měla by se stát jakýmsi odborným průvodcem pro všechny zájemce o korekci té či jiné kosmetické vady a současně je informovat o výhodách a úskalích plasticko-chirurgického nebo jiného léčebného zákroku.

„Estetická chirurgie a korektivní dermatologie včetně laserové terapie jsou v dnešní době nejvíce medializované obory. Protože široká veřejnost postrádala ucelenou monografii o estetické medicíně, rozhodli jsme se tento dluh napravit. A tak vznikla publikace, na které participoval výběr estetických chirurgů i korektivních dermatologů a která, jak doufáme, bude kladně přijata čtenáři,“ řekl na křtu knihy Doc. MUDr. Jan Měšťák CSc, mezinárodně uznávaný plastický chirurg, který pravidelně zasedá v porotách soutěží Miss, a na jehož zákroky spojené s plastickou chirurgií se objednávají nejen české, ale i zahraniční celebrity.

Klepněte pro větší obrázek

Kmotrami knihy se díky dlouholetému přátelství staly topmodelka Linda Vojtová, Petra Janů, Martina Jandová a Kateřina Sokolová. Příležitost křtu si také nenechala ujít MISS WORLD 2006 Taťána Kuchařová se svým přítelem nebo MUDr. Jan Cimický.

ČTĚTE TAKÉ:
Ve dvaašedesáti byla moc stará na adopci. Teď porodila dvojčata!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Po pracovišti lítáte jako blázni a nedokážete si představit, co se s vámi děje! Nápady sypete jako z rukávu, a navíc jsou báječné! Před Vánoci zaperlíte a zapíšete se do paměti…

Nejčtenější články

Doporučujeme