Místo, kde jste se nechali tetovat, odhalí vaši osobnost. Co všechno prozradí?

27. 4. 2021
iStock
Místo, kde jste se nechali tetovat, odhalí vaši osobnost. Co všechno prozradí? | iStock
Pokud patříte k milovníkům tetování, pak si zřejmě vybíráte nějaké konkrétní místo na těle. Víte, že právě umístění může hodně prozradit o tom, jací jste? Potetované tělo je jako plátno, které v sobě nese poselství a odhaluje skryté pravdy o vaší osobnosti.

Označené tělo

Už dávno neplatí, že potetovaní jsou jen kriminálníci a námořníci. Dnes je to naprosto běžná součást vzhledu, která často o svém nositeli prozradí mnoho zajímavého. Tetování totiž často symbolizuje něco velmi osobního, ať už je to příběh, zážitek, vzpomínka, pocit, postoj nebo dokonce tvář milované osoby. Podle jedné studie provedené na Anglia Ruskin University bylo zjištěno, že tetování často odhaluje určité osobnostní rysy člověka. Může signalizovat, že jste extroverti, že hledáte nová dobrodružství či v sobě ukrýváte silný pocit jedinečnosti. Umístění tetování pak v sobě může nést hlubší symboliku, aniž o tom víte. Jak to tedy je?

Deset nejčastějších otázek o tetování: Podívejte se na video: 

Úvodní foto: iStock

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Je pravda, že za sebou máte náročný pracovní týden a vaše tělo si žádá odpočinek a doplnění energie. Naštěstí jste optimisté a nemíníte se ničím deprimovat. Pouštíte se do oblíbených…