Mistrovství ve standardních a latinskoamerických tancích

4. 5. 2000
V hotelu Hilton proběhne v sobotu 6.května 2000 mistrovství Prahy 2000 ve standardních a latinskoamerických tancích o Velkou cenu hotelu Hilton a deníku Sport.

Mistrovství ve standardních a latinskoamerických tancích

V hotelu Hilton proběhne v sobotu 6.května 2000 mistrovství Prahy 2000 ve standardních a latinskoamerických tancích o Velkou cenu hotelu Hilton a deníku Sport. Samotná soutěž proběhne od 10:00 do 17:00 a finále soutěže od 19:00 do 22:00.
Více než dvě stovky tanečních párů z celé České republiky se první květnový víkend zúčastní již tradiční soutěže třídy A, M v kategorii standardních tanců - valtzu, tangu, slowfoxu, valčíku a quickstepu a v kategorii latinskoamerických tanců. Můžeme se
těšit na pohybové ztvárnění působivých rytmů ze čtyř center světové taneční kultury - brazilské samby, kubánské rumby a čača, španělského pasodoble a amerického jive.
Kromě zajímavého estetického zážitku soutěž nabídne i nefalované sportovní zápolení a skutečné napětí. Trenéři, soutěžní páry, choreografové i hudební aranžéři předvedou, jak se jim podařilo ztvárnit pohybovou souhru mezi mužem a ženou, jak dokáží pohybem na skutečně špičkové úrovni vyjádřit hudbu, rytmus a melodii. Jde o nevšední příležitost vidět taneční páry státní reprezentace, medailisty světových a evropských parketů.
Počet přihlášených, více jak 200 dívek a 200 chlapců svědčí o tom, že taneční sport se dostává do popředí zájmu a jeho obliba výrazně stoupá. Svědčí o tom také zájem veřejnosti o taneční soutěže. Prostředí hotelu Hilton i účast špičkových českých tanečních párů navozují elegantní a přitom opravdu sportovní atmosféru dne plného vzrušující podívané, neobvyklé přehlídky mládí a krásy, působivých kostýmů i vzrušující hudby. Slavnostní večer nabídne také soutěž ve vídeňském valčíku o Cenu Bank-
Austria Creditanstalt.
První májový víkend v rytmu tance se koná v rámci Národních dnů sportu a kultury 2000 v Praze jako jedna z akcí projektu Praha - Evropské město kultury roku 2000.
Pořadatelé se teší na vaši návštěvu v hotelu Hilton.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Je třeba, abyste se zbavili negativních emocí. Musíte se ovládnout, abyste snad někomu neublížili. Mrzelo by vás to celý život. Do svého osobního života byste měli přinést nějakou změnu.…

Nejčtenější články