Míváte často kruhy pod očima? Vyzkoušejte nejprodávanější korektor na světě!

12. 9. 2011
Míváte často kruhy pod očima? Vyzkoušejte nejprodávanější korektor na světě!
Boj s kruhy pod očima často prohráváme. Pokud nedokážeme zabránit jejich vzniku, nezbývá nic jiného, než je účinně zamaskovat! Přinášíme Vám další kosmetický tip na téma Krásná pleť a věříme, že s korektorem pleti Yves Saint Laurent zvládnete vypadat skvěle i po probdělé noci.

Tento korektor v peru se stal proslulým díky schopnosti okamžitě pleť rozzářit. Maskuje nezdravé odstíny pleti a nejúčinnější je v oblastech pod očima, okolo rtů a nosu. Díky lehké textuře a precizní aplikaci přilne k pleti a stane se neviditelným.

Bezproblémové nanášení umožňuje zužující se štěteček v peru. Pro dlouhodobé používání korektoru doporučujeme štěteček po aplikaci pravidelně čistit. Potom vám vydrží až překvapivě dlouho.

Korektor se prodává ve dvou přirozených odstínech a je vhodný pro všechny druhy pleti. Zachycuje světlo, ale nevytváří na pleti masku. Jemně vylepší i váš standardně používaný make-up. Tento zázrak je překvapivě cenově dostupný.

Zakoupit jej můžete zde.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí zrozenci odvážného a vášnivého ducha, nenechejte nic náhodě a odpojte se od negativních vlivů. Raději se zapojte do nějaké soutěže. Je pravděpodobné, že se vám to vyplatí. Díky tomu…

Nejčtenější články

Doporučujeme