Mladá biatlonistka Tereza Vinklárková: Nejvíc jsem utratila za boty!

Tereza Vinklárková je česká biatlonistka, která se několikrát účastnila závodů světového poháru. Ve svých 23 letech letos poprvé reprezentuje Českou republiku na zimních olympijských hrách v Pekingu. Zajímalo by vás, za co třeba nejvíc Tereza utrácí nebo jak vnímá svou sportovní kariéru? Podívejte se na video v úvodu článku a zjistěte to.

Mladá biatlonistka pochází z Brna a s během na lyžích začala už v první třídě na základní škole. Po absolvování žákovských kategorií přešla do Letohradu. Tereza Vinklárková debutovala v roce 2020 ve vytrvalostním závodu na mistrovství světa v Anterselvě. Letos se poprvé účastnila zimních olympijských her, které se konaly v Pekingu.

Czechteam.tv se jí při té příležitosti zeptal na pár otázek z osobního života – třeba za co nejvíce utrácí peněz nebo s kým nejraději tráví čas či kam by jela na dovolenou.

Důležitější než výsledek je, aby závodění člověka bavilo.

Jejím oblíbeným seriálem jsou Přátelé. Dokonce na sebe prozradila, co opravdu bytostně nesnáší. A to se budete divit nebo možná přitakáte – knoflíčky u povlečení polštářů. Kdo je také nemá rád? Tereza působí jako milá mladá žena, tak jí držme palce, aby její sportovní kariéra byla co nejúspěšnější!

Doporučujeme

Články odjinud