Mladší a krásnější pleť během pár minut

27. 11. 2017 Komerční článek
Mladší a krásnější pleť během pár minut
Světový boom v oblasti anti-age péče pokračuje. Nezáleží na tom, zda jste žena nebo muž. Touha vypadat mladší a svěžejší v co nejkratším čase je stále aktuální. Proto v LR vyvinuli speciální masku Zeitgard Serox s hmatatelným anti-age efektem do 20 minut. Neviditelná maska vydrží na obličeji neuvěřitelných 12 hodin a je ideálním řešením v době, kdy se chystáte na důležitou schůzku nebo večerní akci.

V čem tkví její tajemství?

Tajemství okamžitého účinku spočívá v třífázové technologii:

V první fázi dochází k aktivaci pokožky pomocí extraktu z kopřivy, která pomáhá prokrvit obličej.

V druhé fázi dochází k zjemnění a vypnutí pokožky díky speciálním minerálům, které se postarají o okamžitý a viditelný účinek – vyhlazují i mimické vrásky.

V poslední fázi dochází k hlubokému anti-aging efektu pomocí kyseliny hyaluronové, koenzymu Q10 a vzácných rostlinných výtažků.

Použití:

Novou masku ZEITGARD Serox používejte 1 –2 x týdně. Na pleť aplikujte množství o velikosti vlašského ořechu. Aplikujte po vyčištění pleti, vždy se speciálním ZEITGARD čisticím kartáčkem. Maska pleť silně stáhne. Po 20 minutách masku smyjte teplou vodou a pokračujte oblíbenou péčí ZEITGARD, např. Sérem Zeitgard Serox s okamžitým účinkem.

Maska ZEITGARD Serox Instant Result

Pro výjimečné momenty & události – kdykoli chcete vypadat úchvatně v rekordním čase 50ml: 3 999 Kč

Klepněte pro větší obrázek

Pro dlouhotrvající efekt použijte v kombinaci: Se sérem LR ZEITGARD Serox s okamžitým účinkem Váš denní partner pro mladistvý vzhled pleti. 30ml: 2 479 Kč

Klepněte pro větší obrázek

SKVĚLÁ KOMBINACE masky a séra:

Série (maska a sérum) : 5 799 Kč

Klepněte pro větší obrázek

Více informací na: www.lr-czech.com">www.lr-czech.com

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Tento den bude nezapomenutelný pro svobodné Váhy. Milí zrozenci Vah, dopřejte si účast na zajímavé akci. Právě tam potkáte nevšední osůbku, která vás ihned uchvátí svým vzhledem i…

Nejčtenější články

Doporučujeme