Móda a Advent v Českých Budějovicích

28. 11. 2001
Móda a Advent v Českých Budějovicích
Ve dnech 29. 11. - 2. 12. 2001 bude probíhat na výstavišti v Českých Budějovicích již 5. ročník výstavy Móda show a 4. ročník výstavy Adventní trhy.

Móda a Advent v Českých Budějovicích

Ve dnech 29. 11. - 2. 12. 2001 bude probíhat na výstavišti v Českých Budějovicích již 5. ročník výstavy Móda show a 4. ročník výstavy Adventní trhy. Obě tyto výstavy jsou závěrečnými akcemi letošní vystavovatelské sezóny společnosti Výstaviště České Budějovice a.s.. Zúčastní se jich celkem 216 vystavovatelů.

Naše pozvánka platí především pro ty návštěvníky, kteří potřebují inspiraci pro zakoupení vánočních dárků, ale i pro ty, kteří chtějí vychutnat vánoční atmosféru začínajícího adventu. Pro tuto příležitost je připraven bohatý doprovodný program.
Vystoupí dětské folklórní soubory, smyčcový orchestr, folklórní muzika. Po celou dobu výstav mohou děti vyrábět vánoční dárky pro rodiče a kamarády v rámci akce "Pohádkový dárek", v sobotu proběhne "Mikulášská besídka Rádia Faktor".

Dále jsou připraveny ukázky lidových řemesel a soutěž základních škol: "Soutěž o nejkrásnější vánoční stromeček". Denně nebudou chybět módní přehlídky a ukázky líčení.

Výstava Móda show a Adventní trhy je otevřena od čtvrtka do soboty od 09:00 do 18:00 hodin a v neděli od 09:00 do 17:00 hodin.

zdroj: Výstaviště České Budějovice a.s.
e-mail: vavrinova@vcb.cz

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Blíženci, milujete výzvy a ještě raději je pokořujete. Dnes je úplněk a vy se nudit nebudete. Dozvíte se nové zprávy od sousedů či blízkých a vyrazíte i na kratší cestu, což je pro…

Nejčtenější články

Doporučujeme