Móda Ateliéru Donát na kolonádě v Poděbradech

4. 5. 2001
Móda Ateliéru Donát na kolonádě v Poděbradech
A opět máme pro vás, milé čtenářky, pozvánku na zajímavou akci. Jedná se o autorskou módní přehlídku Ilony Donátové z Ateliéru Donát, která se uskuteční 10. května od 19.00 hod. v prostorách sálu lázeňské kolonády Poděbrady.

Móda Ateliéru Donát na kolonádě v Poděbradech

A opět máme pro vás, milé čtenářky, pozvánku na zajímavou akci. Jedná s e o autorskou módní přehlídku Ilony Donátové z Ateliéru Donát, která se uskuteční 10. května  od 19.00 hod. v prostorách sálu lázeňské kolonády Poděbrady. Večerem bude provázet Libor Baselides. 

Modely Ateliéru Donát tvoří převážně úplety z přírodních materiálů, v různém úpletovém zpracování, doplněné polyamidem, lykrou apod. Každý model bývá po ušití výtvarně barevně zpracován, je tudíž jedinečný a má v sobě veliký podíl ruční práce. Tato móda je určena převážně ženám, které mají svůj styl, nebojí se experimentovat, pro ženy, které rády podtrhují oděvem svojí osobnost. 

Návrhářka Ilona Donátová se nebojí při své tvorbě ani nadměrných velikostí, neboň podle ní právě vrstvená úpletová móda velmi sluší plnoštíhlým i silným ženám. Výjimkou nejsou ani modely XXXL.

Vstupenky v ceně 110,- Kč si můžete zakoupit přímo v Ateliéru Donát, Husova 62, Poděbrady, nebo 2 hodiny před přehlídkou na kolonádě-Poděbrady. Vstupenky jsou slosovatelné, součástí večera je tombola a společenský raut.

Autor: Dana Švigová
Zdroj: Ateliér Donát

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Od přírody jste silní a vynalézaví a vydrží v podstatě cokoliv. Zatněte tedy zuby a makejte na sobě i v momentálním špatném rozpoložení. Především si dávejte pozor na to, co řeknete. Jedná…

Nejčtenější články

Doporučujeme